Jdi na obsah Jdi na menu
 


23. ročník mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT od 8.10.- 10.10.2015

Pražské Výstaviště bude hostit 23. ročník mezinárodního dentálního veletrhu PRAGODENT

vystaviste-poutacun.jpg

           


  V termínu od 8. do 10. října 2015 bude výstaviště Incheba Expo Praha hostit další ročník dentálního veletrhu PRAGODENT. Jedná se o největší a jediný komplexní specializovaný veletrh v oboru stomatologie pořádaný v České republice. Akce je ukázkou moderních technologií a efektivnějších postupů ve stomatologii, která jako obor prochází bouřlivým rozvojem a nabízí dříve netušené možnosti. V loňském roce se zde prezentovalo více než 600 značek ze 36 zemí světa a výstaviště navštívilo bezmála 9.000 návštěvníků. V rámci letošního ročníku se očekává účast 176 přímých vystavovatelů a 678 firem z 37 zemí. Tato odborná
i společenská událost pro stomatology a profesionály z navazujících oborů opět představí naprostou špičku domácích i zahraničních dentálních firem.
 


 -pragodent--001.jpg

 


Vystavovatelé představí kompletní nabídku dentálního trhu pro stomatologické ordinace a laboratoře, softwarové vybavení, nástroje pro prevenci, hygienu a bezpečnost práce, farmaceutické výrobky
a odborné publikace pro zubní lékaře. Nebude chybět řada novinek, které si určitě najdou své místo ve stomatologických ordinacích i laboratořích.
 


 

-pragodent--009.jpg

 


Součástí veletržního programu je v pořadí již pátý jubilejní ročník Dental Summitu pro zubní lékaře, techniky a dentální hygienistky probíhající pod patronací Asociace zubních lékařů - AZL. Nabídne pestrou sbírku témat a poznatky i zkušenosti 23 přednášejících z 8 zemí. Na účastníky summitu čekají rovněž živé ukázky výkonů v demonstračních ordinacích.


 

-pragodent--005.jpg

 


Více informací na www.pragodent.eu

 

Organizátor akce:           Incheba Expo Praha

Místo konání:                   Výstaviště Praha - Holešovice

Otevírací doba:                

  • 8.října        10:00 - 18:00 hod.
  • 9.října         10:00 - 18:00 hod.
  • 10. října      10:00 - 15:00 hod.

Vstupné:                           150,- Kč     plné vstupné dospělí

                                            80,- Kč      zlevněné vstupné

                                          

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky PRAGODENT 2015

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář