Jdi na obsah Jdi na menu
 


Birell Grand Prix Praha nabídne 6.9.2014 běžcům nejen závod

7. 9. 2014

Co Birell Grand Prix Praha nabídnul běžcům skvělé představení a rekord :

cil-birell.jpg

 

 

vysledek.jpg

1.RONOH GEOFFREY 00:27:28  

 

VÝSLEDKYBirell Grand Prix Praha je prestižní závod, jehož se účastní nejen nejlepší vytrvalci světa, ale také tisíce běžců, kteří touží po překonání svých osobních rekordů i hranic a chtějí si tento běžecký svátek co nejvíce užít. A právě pro ně připravili organizátoři ve spolupráci s partnery závodu hned několik překvapení a novinek.


runczech_registration_mark_rgb.jpgO nevídanou novinku se postará Birell, hlavní partner závodu. „Chceme jít se současnými trendy a dopřát tak běžcům něco navíc. Tentokrát osvěžíme běh závodníkům a fanouškům nejen naším nealko pivem, ale i naprosto unikátní službou, která propojuje online svět se světem reálným.“ řekl marketingový manažer značky Birell Luděk Baumruk.
Účastníci Birell Běhu na 10 km, druhého ze závodů Birell Grand Prix Praha, ještě ani nedoběhnou do cíle a jejich přátelé a známí už online uvidí, jak si běh užívají. Během závodů je bude fotit několik fotografů a okamžitě po vyfocení moderní technologická „vychytávka“ pozná, který běžec je  na snímku a fotku ihned umístí na jeho profil na Facebooku. Umožní to speciální kód, který bude mít na startovním čísle každý běžec. Aby vše klaplo, je potřeba, aby běžec zaregistroval své startovní číslo na www.birell.cz/grandprix a provedl synchronizaci se svým profilem na Facebooku.

 

sportisimo-prague-half-martaton-2014-024.jpg

Místo pro vyzvednutí čísel - Františka Křížka 11,Praha 7 - Holešovice

 

sportisimo-prague-half-martaton-2014-023.jpg

 

 startw.jpg

Sportisimo half maraton 2014 - ilustrační snímekKromě fotografií ze závodu se běžci mohou těšit na limitovanou kolekci triček navrženou speciálně pro letošní ročník Birell Grand Prix Praha od adidas, hlavního sportovního partnera akce. Všichni běžci se startovním číslem budou mít na kolekci 20 % slevu. Prohlédnout si ji můžete už nyní na  www.runningmall.cz  , pořídit si ji budete moci buď v den závodu v prodejním stanu adidas na Václavském náměstí nebo od 4. září v adidas running - Prague Marathon Store v Running Mallu-Františka Křížka 11,Praha 7 - Holešovice,(vchod z ulice Milady Horákové), kde se koná i Grand Prix Expo.Grand Prix Expo je otevřeno již podruhé v běžeckém centru Running Mall a není pouze místem, kam běžci chodí pro startovní balíčky. Prodloužená otevírací doba na celý předzávodní týden a zázemí Running Mallu umožňuje nabídnout běžcům i zajímavý program. Připraveny jsou společné tréninky s elitními atlety, besedy o běhání i o zdraví, běžecká jóga nebo předzávodní rozvička. To vše zdarma.

 

birrell-beh.jpg

 

Startovní předběžná listina


 

bezci-v-davuw.jpg

 

pulmaratonw.jpg

Před startem půlmaratonu - ilustrační snímek


 Kompletní program Grand Prix Expa naleznete na www.runningmall.cz
..
„Running Mall byl stvořen jako místo, kde se běžci mohou setkat, jít si společně zaběhat nebo si třeba jen popovídat u kávy. Právě Grand Prix Expo, kdy Running Mallem projde během jednoho týdne 7 500 lidí, je ideální příležitostí k tomu využít vše, co toto unikátní běžecké centrum nabízí,” říká  Carlo Capalbo, prezident organizačního výboru.Jedna novinka se týká i těch, kteří v sobotu 6. září na startu nebo podél trasy Birell Grand Prix Prahaebudou moci být. Závod bude poprvé vysílám v přímém přenosu na ČT Sport. Nenechte si ujít strhující atmosféru závodu a buďte součástí této jedinečné sportovní události, ať už budete přímo v místě konání nabo ho budete sledovat v České televizi.


Vice informací na www.runczech.com  

 

Náhledy fotografií ze složky Sportisimo Prague half Martaton 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář