Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚTSKÁ PLANETA již tento týden 4.- 6.11.2016

30. 10. 2016

V termínu od 4. do 6. listopadu 2016 se na Výstavišti v Praze - Holešovicích uskuteční tradiční veletrh hraček, her a dětských potřeb pod názvem DĚTSKÁ PLANETA. Prodloužený víkend s veletrhem Dětská planeta představí zajímavé novinky i ty nejlepší aktuální trendy v oboru. Nenechte si tuto jedinečnou událost ujít. Naplánujte si do Holešovic třeba rodinný výlet. Zatímco Vaše děti si pohrají a potkají své oblíbené hrdiny, Vy se můžete v klidu pustit do včasného nákupu vánočních dárků. Výběr i doprovodný program bude opravdu bohatý!


iveta-lutovska-s-dcerou.jpg

Iveta Lutovská s dcerou na veletrhu


 


strileni-na-terc.jpg

Z minulých ročníků   


V průběhu veletrhu DĚTSKÁ PLANETA se holešovická výstavní plocha promění v planetu splněných dětských snů. S nádechem nostalgie ale jistě nadchne i všechny dospělé. Setkáte se tu s léty prověřenou klasikou, jako je třeba oblíbené lego, i se žhavými novinkami. Kromě hraček, her a dětských potřeb se samozřejmě nezapomnělo ani na nabitý doprovodný program. Ten je připraven na všechny 3 výstavní dny a jeho průvodcem bude multimediální postavička - prasátko Pigy. Děti se mohou těšit také na Jiřího Hadaše, profesionálního kouzelníka a iluzionistu, který bude doprovodný program uvádět.

Milovníci pohybu si užijí Cvičeníčko s Hankou Kynychovou - známou cvičitelkou, moderátorkou a propagátorkou aktivního trávení volného času u dětí. Zábavné a praktické bude dětské dopravní hřiště. Tuto aktivitu si připravil BESIP, který myslí nejen na děti, ale i na maminky. Ty si mohou během zajímavého workshopu procvičit správné poutání autosedačky nebo třeba vyzkoušet simulátor nárazů.

 


nafukovaci-skluzavka.jpg

Z minulých ročníků 

ddp.png

 


Tím však výčet aktivit zdaleka nekončí. Malé tanečnice a tanečníci dozajista ocení vystoupení mistrů světa v tanci. O zábavu se postará skupina LOLLIPOPZ, která tancem a zpěvem rozproudí energii malých i velkých návštěvníků. Připraveno je také divadélko a kabaret, kde se rozhodně nebudete nudit. Pokud Vás lákají moderní technologie, nenechte si ujít výlet do interaktivního světa prostřednictvím MAGICBOXu.

Velkou událostí ve světě hraček se letos stalo otevření jednoho z největších hračkářství v Evropě - pražského HAMLEYS. Premiérově se tedy tato ikona představí i na DĚTSKÉ PLANETĚ. Bez povšimnutí rozhodně neminete oslnivý hrací a prodejní autobus. Postavičky HAMLEYS se zapojí také do doprovodného programu.

Zatímco Vaše děti budou neúnavně objevovat svět plný fantazií, Vy se můžete nerušeně vydat na „lov" vánočních dárků. Nabídka bude opravdu nekonečná. Postarají se o ní renomované hračkářské stálice, jako je HM studio, SPARKYS, POMPO, ALBI a mnoho dalších. 

DĚTSKÁ PLANETA letos tradičně nabídne možnost, jak nezapomenutelně strávit čas s celou rodinou. Využijte této příležitosti i Vy. Pro všechny dětské účastníky výstavy jsou připraveny atraktivní dárky
a soutěže o krásné ceny. Příjemným letošním bonusem je vstup zdarma pro všechny děti, až do 14 let!

Další informace naleznete na www.detskaplaneta.cz 


 

Organizátor akce:           Incheba Expo Praha

Místo konání:                   Výstaviště Praha - Holešovice

Otevírací doba:                 4.listopadu         10:00 - 18:00 hod.
 5.listopadu         10:00 - 18:00 hod.

                                           6.listopadu         10:00 - 16:00 hod.

                                          

Vstupné:                           150,- Kč     plné vstupné dospělí

                                           50,- Kč       zlevněné vstupné - děti od 3 do 12 let

                                           300,- Kč     rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)

                                           děti do 3 let zdarma

                                          

 

 

Náhledy fotografií ze složky DĚTSKÁ PLANETA 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář