Jdi na obsah Jdi na menu
 


DĚTSKÁ PLANETA 2013

1. 11. 2013

 

Přileťte s dětmi osídlit jejich vlastní planetu!
 
Již tradičně se na Výstavišti v pražských Holešovicích bude konat veletrh hraček, her a dětských potřeb. Ten letošní proběhne v termínu od 31. 10. do 3. 11. 2013 pod názvem DĚTSKÁ PLANETA 2013. Můžete zde nakoupit vánoční dárky za skvělé veletržní ceny a zároveň si Vaše děti užijí skvělou zábavu, protože si na své planetě budou moci hrát, hrát a hrát, seč jim budou síly stačit.

pozvanka_web.png


 
Holky, staňte se hvězdou na Littlest Pet Shop a My Little Pony show. Kluci, splňte misi na Boys show a zachraňte planetu Zemi! Ke každé zakoupené dětské vstupence dostanete navíc dáreček zdarma a to panáčka Playmobiláka. Další báječné ceny můžete vyhrát již nyní na facebooku Veletrh Dětská planeta. Dospěláci, využijte ideální inspiraci pro Ježíška a nákupy za veletržní ceny. Tam prostě nemůžete chybět .

diamondcats.jpg

Diamond cats
Všechny Petšopačky zajisté nadchne nová Littlest Pet Shop show, na které se budou cítit jako opravdové hvězdy. A holčičky pozor! Na letošním ročníku této famózní showvystoupí Superstar Sabina Křováková, dívčí skupina Diamond Cats, Fighters Cheerleaders, artisté ciskusu Jo-Joo, uslyšíte mluvícího papouška a uvidíte i tančícího poníka. A holčičky pozor! Máme pro vás připravenou také stylovou My Little Pony show a soutěže s novou Equestria girl, kde se můžete nechat vyfotit v kabrioletu i se bavit ve škole pro modelky, vytvořit si vlastní masku podle známé panenky či si připnout do vlasů pramínky jako má právě Equestria girl. Pokud sníte o povolání modelky, krásná Eliška Bučková, Česká Miss 2008, Vám poradí jak na to.A pozor, po 4 letech je tady opět Monopoly turnaj. V neděli, 3. listopadu 2013 se do jedinečného Monopoly turnaje může zapojit celá rodina. Na vítěze čekají lákavé ceny. Hlavní cenou je výlet pro dva do New Yorku na Empire State Building!

eliska-buckova.jpg

Eliška Bučková

Souběžně zde bude probíhat také veletrh hracích konzolí a počítačových her pod názvem HRAY!EXPO, zaměřený nejen na fandy počítačů a náctileté návštěvníky. Rozhodně nebude chybět grand finále soutěže v PC hrách BenQ Grunex Challenge, které mělo v loňském roce mimořádný úspěch.Soutěže o zajímavé ceny jsou připraveny nejen na veletrhu samotném, ale již nyní máte šanci vyhrát báječné ceny na facebooku Veletrhu Dětská planeta. Soutěží se nejen o vstupenky na veletrh, ale také i o různé hračky, hry i vstupenky do zábavních center.

 
Na Dětské planetě si také budou moci děti vlastnoručně nazdobit podle své fantazie v Igráčkově kreativní dílničce bílého Igráčka.V dílničce bude k dispozici zdobící materiál a to různé barvičky, fixy, plstě a filcy, také třpytky, peříčka atd. U dílničky jsou samozřejmě hostesky, které pomohou dětem Igráčka ozdobit nebo jim dají
rady, jak se kterým materiálem zacházet. Také si můžete zasoutěžit s Barbie či Spidermanem, udělat si hezkou fotku a nechat si namalovat hezký obličej ve stylu Barbie.Veletrh hraček a her nabídne také nové Aktivity special, samozřejmě zde bude k nákupu i Lego a prvně si na veletrhu můžete zakoupit i Monopoly Empire, které zde budou mít svoji veletržní premiéru.
 
Neváhejte a přijďte na veletrh, kde na nudu není čas. Vaše děti budou mít jediný problém, s čím dříve si hrát z té nepřeberné nabídky těch nejbáječnějších hraček.

 
Podrobné informace o všech akcích najdete na
 

 
Zakoupením jedné vstupenky na veletrh Dětská planeta získáváte vstup na úplně všechny doprovodné akce i show.

 
Vstupné:
 
  • děti do 3 let zdarma, děti od 3 do 15 let 50 Kč,
  • základní vstupné 150 Kč,
  • rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti) 300 Kč,
  • školy a školky včetně doprovodu 20 Kč
Otevírací doba veletrhu: čtvrtek a pátek od10 do 18 hodin, sobota od 9 do 18 hodin, neděle od 9 do 16 hodin
  

 

Náhledy fotografií ze složky DĚTSKÁ PLANETA 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář