Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětská planeta ožije na Výstavišti v Holešovicích

13. 11. 2015

lProdloužený víkend od 13. do 15. listopadu 2015 bude na holešovickém výstavišti patřit dětem, dětským hrám a oblíbeným hrdinům našich ratolestí. Výstavní plocha se na plné 3 dny promění ve svět splněných fantazií menších i těch větších. Uskuteční se zde další ročník oblíbeného veletrhu hraček, her a dětských potřeb DĚTSKÁ PLANETA 2015. Pokud hledáte zajímavý interaktivní program pro celou rodinu nebo si jen chcete prohlédnout novinky v tomto segmentu a na jednom místě nakoupit všechny vánoční dárky, nenechte si tuto mimořádnou příležitost ujít. Menší děti rozhodně nadchnou populární Mimoni a Mimoňland, vystoupení LED robota nebo obrovský Transformer. Ti větší ocení souběžný veletrh HRAY!EXPO, který je zasvěcený herním konzolím a počítačovým hrám.  Na každého dětského návštěvníka čeká ke vstupence hezký dárek zdarma v podobě panáčka Playmobil.


iveta-lutovska-s-dcerou.jpg

Iveta Lutovská s dcerou na veletrhu


 


strileni-na-terc.jpg

Z minulých ročníků   


V pošmourném listopadovém počasí se výstava stane ideálním útočištěm pro všechny děti. Mohou si zde nerušeně dlouhé hodiny jen hrát a hrát… Čeká na ně ale i spousta zábavných aktivit, překvapení, soutěží i kreativní tvorby. Bohatý program si připravili Mimoni - jedni z aktuálně nejoblíbenějších dětských hrdinů. V jejich Mimoňlandu si užijete neopakovatelnou oslavu narozenin Mimoně Sama, hvězdné taneční vystoupení, následnou autogramiádu či neopakovatelnou módní show s přímou účastí malých návštěvníků. Děti se také mohou vyfotit u vtipného banneru nebo absolvovat zasvěcení do řádu Mimoňů. Nadšence do techniky, a to nejen ty v dětském věku, rozhodně uchvátí vystoupení dechberoucího svítícího LED Robota. Ten přihlížející ohromí nejrůznějšími efekty, jako je laser, kouřové clony či studený ohňostroj. Pozadu nezůstanou ani Transformers v nadživotní velikosti. Těšte se na jedinečnou show, kterou pro Vás chystá Bumblebee.


 

 

http://www.cysnews.cz/clanky/akce-v-mestech-cr/vystaviste-holesovice/detska-planeta-ozije-na-vystavisti-v-holesovicich.html

Posted by Cysnews.cz on 13. listopad 2015

 


nafukovaci-skluzavka.jpg

Z minulých ročníků 


 Na Dětské planetě nebudou chybět ani dinosauři. Prohlédnout si je můžete v expozici DinoParku. Zde se mohou děti nechat ozdobit originálním dinosauřím tetováním. V rámci veletrhu se lze také zapojit do soutěže o zajímavé ceny, které zahrnují i rodinné vstupné do tohoto parku.


 

grundex.jpg

 


Fandy počítačů a náctileté návštěvníky nadchne souběžný veletrh HRAY!EXPO. Zde se bude vše točit kolem počítačových her a herních konzolí. Zlatým hřebem programu se stane grandfinále soutěže v PC hrách BenQ Grunex Challenge 2015 o ceny v hodnotě 90.000 Kč! Na své si přijdou především hráči legendárních League of Legends, Heartstone a premiérově také World of Tanks.

MSI Roadshow 2014 - Praha Holešovice

Společnost MSI opět vyráží na turné po vysokých školách. Krom nich se s přednáškou a výstavkou produktů představí také na výstavišti Praha Holešovice. Ve stylovém stánku na vlastní kůži zkusíte jaké to je zahrát si na ultimátních noteboocích MSI GT72, nebo nových AIO počítačích. Oblíbenou přednáškou, která sklízí úspěch všude, kam MSI dorazí, vás provede Richard Sláma. Není tajemstvím, že se při této přednášce rozdá mnoho hodnotných cen, proto NEVÁHEJ a PŘIJĎ v sobotu  15. 11. 2014 13:15


Rozdáváme World of Tanks předměty

[Motivace pro WoTkaře zúčastnit se BGCH 2014] Díky exkluzivní spolupráci s Wargaming.net se nám podařilo získat pro grandfinále BenQ Grunex Challenge 2014 opravdu parádní ceny s WoT tématikou pro všechny diváky - trička, speciální bonusové kódy, modely 3D tanku Tiger nebo psí známky ve stylu WoT a to je pořádná motivace zajít se podívat na akci světového formátu!

KDY: 13. - 16. 11. 2014

vte.pngPokud Vám svět dětských her není cizí a chcete příjemně strávit čas s dětmi nebo jen včas nakoupit vánoční dárky, nenechte si tuto zábavnou akci pro celou rodinu ujít. Připraveno je zajímavé rodinné vstupné a děti do 3 let mají vstup zcela zdarma.

Další informace naleznete na www.detskaplaneta.cz 


 

Organizátor akce:           Incheba Expo Praha

Místo konání:                   Výstaviště Praha - Holešovice

Otevírací doba:                 13.listopadu          10:00 - 18:00 hod.
 14.listopadu            9:00 - 18:00 hod.

                                            15. listopadu           9:00 - 16:00 hod.

                                          

Vstupné:                           150,- Kč     plné vstupné dospělí

                                           50,- Kč       zlevněné vstupné - děti od 3 do 12 let

                                           300,- Kč     rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)

                                           děti do 3 let zdarma

                                          

 

 

Náhledy fotografií ze složky DĚTSKÁ PLANETA 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář