Jdi na obsah Jdi na menu
 


Do Žlutých lázní se vrací letní kino

4. 6. 2014

Už za týden se v areálu Žluté lázně v Praze 4 – Podolí opět rozsvítí promítací plátno. Přímo na travnaté pláži na břehu Vltavy bude možné od 10. června do 29. července lenošit na lehátkách a při tom sledovat italské filmy. Vstup je zdarma. 

 

kino-zlute-lazne_3---divaci-cekaji-na-film.jpg

 

zaber-na-divaky-a-promitace.jpg

  Po loňském úspěchu otevřou Žluté lázně už příští úterý opět letní kino. „Sledování Aperol Spritz kina u Vltavy mohou diváci spojit opět s popíjením osvěžujících nápojů a odpočinkem v příjemném prostředí. Pravou italskou atmosféru navodí podávaný drink a netradiční sezení v lehátkách, na dekách i sedacích pytlích,“ upřesňuje Milan Heidler, výkonný ředitel firmy Taiko, která je provozovatelem Žlutých lázní. Aperol Spritz kino u Vltavy nabídne osm italských filmových skvostů, a to jak pro milovníky současných snímků, tak pro obdivovatele zlaté éry italského filmu.


 l3.jpg

 

Již 10. června prožijí návštěvníci prostřednictvím legendárního, 60 let starého snímku romantické Prázdniny v Římě s Audrey Hepburnovou a Gregory Peckem. Každé další úterý si pak vychutnají jižanský temperament prostřednictvím klasických filmů, jako jsou hořkosladký Životje krásný, úsměvná Dostihová horečka nebo komický Život velkoměsta. Nejen znalce současné kinematografie potěší projekce Velké nádhery režiséra Paola Sorrentina, která v letošním roce získala Oscara za nejlepší zahraniční film. Přehlídku italského umění na konci července uzavře slavný Felliniho snímek Ginger a Fred. 

Letní kino otevře své brány každé úterý v podvečer. Promítání začne vždy kolem 21. hodiny v souvislosti se setměním. Kapacita kina je zhruba 2 500 tisíce diváků, kteří mohou filmy sledovat z prostoru celé travnaté pláže areálu. 


Program kina

Den

Film

10.6.

Prázdniny v Římě

17.6.

Ať žije svoboda

24.6.

Dostihová horečka

1.7

 Nejvyšší nabídka

8.7

 Nástrahy velkoměsta

15.7.

 Život je krásný

22.7.

 Velká nádhera

29.7.

 Ginger a Fred

 

 

Vstup je zdarma.

 Projekt letního kina realizuje pro značku Aperol Spritz kreativní agentura Loosers.

 

Náhledy fotografií ze složky Žluté lázně

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář