Jdi na obsah Jdi na menu
 


DŘEVOSTAVBY 2013 probíhají v Holešovicích

22. 2. 2013

 Na Holešovickém Výstavišti již probíha veletrh Dřevostavyby a další souběžné výstavy. Na čtyři dny se tak výstaviště proměnilo v ráj dřevostaveb a to jak srubů či montovaných domů . každý výrobce láká návštěvníky po svém a tak nás můžou překvapit děvčata v namalované reklamě na svém nahém těle . Nebo celý malý dřevěný dome či vzorek části slovenského srubu . Velmi zajímavá je expozice jedné z pobaltských republik a to stavby ze slámy . Zde je výplní stavebních komponentů sláma.Procházíme veletrhem , který zabírá celý prostor obou křídel veletržního paláce a u známého dodavatele montovaných staveb z Rýmařova nás vítá panáček v lidské velikosti s širokou nabídkou typizovanách domků. A pak v klasických srubech je velice zajímavá expozice slovenského výrobce s postavenou částí celého srubu. Probíhá zde také soutěž o nejlepší dřevostavbu kde si můžete vybrat na informačních panel svého favorita. Název soutěže je Dřevěná stavba roku. Nedílnou součástí je i prezentace odbornách časopisů spojených s tématikou dřevostavby a sruby. A meiální podpora deníku Právo se svým stánkem nabízející denní tisk a časopsy zdarma stánkem srub-ze-slovenska.jpg 

21.- 24.2.2013 
Místo
Výstaviště Praha - Holešovice 
Otevírací doba
Čt - So: 10:00 - 18:00
Ne: 10:00 - 16:00


Další zajímavostí je konstrukce skládající se z prvků , které do sebe skládáme jako dětskou stavebnici . Můžeme si tedy postavit dům bez řemeslníků v podstadě na klíč.

Souběžná výstava Vytápění se věnuje krbům a kotlům na všechny druhy paliv od pevných až po dřevoštěpku . Teto výstavě je vyhrazený pavilou u vstupní části výstavní plochy.  zajímavostí byla firma , která se věnuje renovaci starých kamen .

 

stara-opravena-kamna.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky DŘEVOSTAVBY 2013 a další výstavy

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář