Jdi na obsah Jdi na menu
 


Euroregion 2014 v Jablonci nad Nisou

17. 3. 2014

 Přijměte pozvání na 14. ročník mezinárodního veletrhu cestovního ruchu EuroregionTour 2014, který se koná od 20. do 22. března 2014 v Eurocentru v Jablonci nad Nisou.


 regin.jpg 


Motto veletrhu pro letošní rok zní PO STOPÁCH LETOKRUHŮ a skloubí v sobě především turistiku, naučné stezky, lidovou architekturu, regionální výrobky či projekt Hřebenovka. Záštitu nad veletrhem převzala ministryně pro místní rozvoj České republiky Věra Jourová.


_mg_0076.jpg

Z roku 2013 


 Veletrh již tradičně přináší pestrou turistickou nabídku krajů, regionů, měst a obcí, cestovních a dopravních kanceláří, lázní a wellness, památek, center volnočasových aktivit a dalších subjektů z oblasti cestovního ruchu. Z vystavovatelů jmenujme např. Královehradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Východní Čechy, památník Lidice, Zlatý pruh Polabí, Dolní Poohří, Českosaské Švýcarsko či německý region Neisseland nebo slovenský Prešovský samosprávný kraj a Slovinskou centrálu cestovního ruchu, která se veletrhu účastní zcela poprvé.

Těšit se můžete i na odborný doprovodný program, který bude v roce 2014 zaměřen na přeshraniční cestovní ruch, zážitkovou turistiku a tradiční řemesla.


Akce se koná v Eurocentru v Jablonci nad Nisou ve dnech 20. – 22. března 2014, slavnostní zahájení je ve čtvrtek 20.3.2014 10:00 před Eurocentrem, otevírací doba veletrhu je:

  • Čtvrtek: 10:00 – 18:00
  •  Pátek:10:00 – 18:00
  •  Sobota: 9:00 – 12:00

Návštěvníky čeká bohatý kulturní program, odborné přednášky, ochutnávky, řemeslníci a prodejci regionálních produktů, zábava pro děti i dospělé se sponzoringem Tamarína pinčího z liberecké ZOO, filmový festival, ukázka historických vozů a autobusů, výstava dřevěných modelů lidové architektury, fotografie zajímavostí na trase Hřebenovky a či výstava „Dvě města, dva kameny“. Největším „trhákem“ je však soutěž o POBYT NA LODI v hodnotě 15 000kč, který věnuje CK SP Praha – dovolená s lodí.cz, nebo dárkový poukaz na jednodenní zájezd pro 2 osoby na Hrad Bouzov a do Olomouce, který věnuje spolčnost Busline a.s. a slevový poukaz na zájezd v hodnotě 3 000,- Kč od společnosti CK Turion.

Dalším lákadlem bude jistě koncert skupiny Divokej Bill, který se uskuteční v sobotu 22. 3. 2014 v Eurocentru v Jablonci nad Nisou.

VSTUP NA VELETRH ZDARMA!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář