Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evropský dům v Praze

13. 2. 2013

V přízemí Evropského domu jsou Vám k dispozici informační pracovníci, kteří Vám poradí s Vašimi otázkami a poskytnou potřebné materiály.

 
Fotografie knihovničky v Evropském domě s publikacemi o EU

Trápí Vás termín odevzdání seminárky do školy a doma Vás ruší mladší sestra? V zadním traktu Evropského domu Vám nabízíme pohodlí a klid pro studium s rozsáhlou knihovnou a potřebným počítačovým vybavením.

 
 

Nemáte rádi colu a štvou Vás chroupači popcornu ve velkých sálech? Každou druhou středu od sedmi večer pro Vás máme nachystanou filmovou lahůdku z evropské produkce!

 
 

 Jste v centru a máte chvilku volno? Přijďte se podívat do galerie Evropského domu. V rámci našeho exhibičního programu Vám pravidelně nabízíme řadu zajímavých tématických výstav.

 
 

Nudíte se? Ve vstupní hale jsou Vám k dispozici multimediální kiosky nabité zábavnými počítačovými hrami. Přijďte se pobavit u evropské pohádky nebo zachránit svět hledáním energetických úspor!

 

Máte malý plat a chtěli byste raději pracovat v Německu? Nelíbí se Vám porušování lidských práv ve světě? Chcete čerpat evropské fondy i v dalších letech? Nechcete už chodit do směnárny? V Evropském domě pro Vás každou druhou středu odpoledne máme připraven praktický seminář o dopadech našeho členství v Evropské unii.

 
 

Zajímá Vás erudovaný pohled odborníků na klima, ekonomiku v Evropě nebo program Galileo? Přijďte si vyslechnout našidiskusi u kulatého stolu a zeptat se těch nejpovolanějších.

 

 

Mapa

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář