Jdi na obsah Jdi na menu
 


Festival Evolution začal v pátek na holešovickém Výstavišti

19. 4. 2013

Festival Evolution začal v pátek na holešovickém Výstavišti
Až do neděle 21.4.2013 potrvá tento veletržní festival z oblastí bio, zdraví, ekologie, esoterika, osobní ho růstu nebo inspirace.

V prostorách Průmyslového paláce se na ploše okolo dvou tisíc metrů rozprostírají stánky s bio produkty od velkých i malých výrobců. Jsou tu zastoupené i velké řetězce se svými produkty a samozřejmě nabízejí ochutnávky. Pokud vám předváděný produkt zachutná není u většiny stánků problém jej také zakoupit. Jedná se např. o polévky, výrobky z medu nebo z kakaových bobů. 

spar-hosteska-s-bioprodukt1.jpg

V další části a to v levém křídle nalezneme i část již mystickou a pro někoho i záhadnou jsou zde stánky s tématikou čarodějnictví nebo věštba z karet či možnost si nechat změřit stav svého organismu na stres. V zadní části jsou stolky s možností si na vlastní kůži vyzkoušet třeba věštbu z karet.

 

carodejnicky-obchod.jpg

Tato část veletrhů je zaměřena také na tvořivost a to je prezentováno obrazy a výrobky ze dřeva či kamene. A nesmím zapomenout na možnosti vlastního rozvoje a to pomocí kurzů, o kterých zde dostanete informace. Je to například kurz umění spolupráce v zaměstnání a podobné témata.

 V pravém křídle výstavní plochy jsou rozmanité stánky a to s bio výrobky , ale také s výrobky pro naše zdraví a zkrášlení. Přírodní vitamínové doplňky, vína, mýdla. A v neposlední řadě občerstvení v duchu veletrhů a to především vegetariánská kuchyně. Jistě si zde každý příznivec těchto oborů najde své výrobky nebo službu.
Součástí veletrhů jsou přednášky a workshopy a to ve třech sálech. 

 Vstupné

Otevírací doba

jednodenní základní 200 Kč
sobota 20.4.2013 10:00 – 19:00
jednodenní zvýhodněné (studenti, důchodci, ZTP) 125 Kč děti do 12 let zdarma  
www.festivalevolution.cz
neděle 21.4.2013 10:00 – 18:00
 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Festival Evolution 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář