Jdi na obsah Jdi na menu
 


For Bikes 2013

6. 4. 2013

 Tři dny od 5. do 7. dubna budou na letňanském výstavišti v Praze patřit cyklistice a aktivnímu trávení volného času. V tomto jediném termínu se konají hned tři zajímavé veletržní projekty, které si nenechají ujít tisíce pravidelných návštěvníků. Vedle cyklistického veletrhu For Bikes proběhne také veletrh For Outdooor s vybavením pro turistiku a sporty v přírodě a také For Caravan s nejnovějšími modely obytných vozů a karavanů.

dsc_0515.jpg
Jarní cyklistický veletrh je ideální příležitostí jak získat přehled a informace o novinkách jednotlivých výrobců, nových materiálech či rozměrech, systémech ať v konstrukci rámů, odpružených komponentů, měřících přístrojů nebo computerů, navigací a dalších.
Cyklistický For Bikes oproti létům minulým výrazně zmužněl. Zabere téměř 16.000 m2 včetně testovací dráhy pro kola a elektrokola, vše v hale pod střechou. Návštěvníci se také mohou těšit na výrazně větší počet vystavovatelů, své expozice ukáže 166 firem, což je 30% nárůst oproti loňskému roku.

dsc_0505.jpg
Zarytí fandové cyklistiky uvidí na třicet značek kol - Trek, Giant, Scott, BMC, Kellys, Cube, Marin, Canyon, KTM, Focus, Cannondale, Kona, Fuji, Festka, RB, Pinarello, Galaxy, Bottechia, Ghost, Lapierre, GT, Basso, Amulet, Lee Cougan, Burley, Azub, Dahon, dětská kola Specialized, Superior, Xfact…
Největšími stánky přes 200 m2 se bude prezentovat firma Bretton se svými koly Trek a doplňky Bontrager. Dále pak značky Scott a Cube, které ve své expozici budou mít i týmové kamiony.
Pro cyklocestovatele bude připraveno mnoho zajímavého z nabídky výletů, ubytování, zájezdů , ale i z bohatého nezbytných výběru doplňků pro výlety na kole.

for-bikes.jpg
Organizátoři nezapomněli ani na děti, pro které je připravena speciální dráha a také projekt Bezpečně na kole, kde se ti nejmenší cyklisté dozví mnoho důležitého. Bavit se budou i dospělí, připraven je totiž bohatý doprovodný program v podobě fotografických výstav, testování elektrokol i horských kol nebo vyprávění světoběžníků, včetně oblíbeného festivalu Cyklofest cestovatelů Lucie a Michala Jonových.
Hlavním tahákem pak bude unikátní doprovodná akce pod názvem 4Events, tedy čtyři různé kontesty, které nemají v Česku obdoby. V hale číslo 5 na ploše větší než 2.000 se bude závodit na zmenšeníně dráhového oválu, sprintovat do kopce, “pumpovat” v pumptracku a své dokonalé ovládní kola předvedou nejlepší čeští biketrialisté. 

Termín a místo konání

Otevírací doba

Cena vstupného

Parkování

5. - 7. dubna 2013   5. - 7. 4. 2013 / Základní vstupné: 150 Kč

Provozní doba parkoviště: 8 - 19 hod
 Osobní automobil: 100 Kč
10.00 – 18.00 Děti do 12 let: zdarma  Karavany a vozidla nad 3,5 t: 300 Kč
    V areálu PVA je připraveno 1500 parkovacích míst pro návštěvníky. Je možné využít i záchytná parkoviště P+R v návaznosti na Pražskou integrovanou dopravu.

dsc_0520.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky For Bikes 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář