Jdi na obsah Jdi na menu
 


GOLF SHOW

4. 2. 2013

Veletrh se bude konat opět v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 22. ročníkem největšího veletrhu cestovního ruchu Holiday World a 7. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel. Oproti minulému ročníku bude výstava Golf Show umístěna hned za branami Výstaviště na začátku výstavního areálu. Návštěvnost v roce 2012 byla přes 32 tisíc z řad odborníků i laiků. Na výstavě GOLF SHOW se představují firmy, které nabízejí golfové vybavení, oblečení, obuv, simulátory, stroje na úpravu trávníků, ale i turistiku a další zajímavé produkty.

    GOLF SHOW

Mezi vystavovateli nikdy nechyběli ani zástupci golfových hřišť a klubů. V roce 2006 vstoupila výstava GOLF SHOW do svého druhého desetiletí s novinkou. Vzhledem ke zvyšujícímu se počtu golfistů, a tedy i zájmu o golfovou turistiku, jsme se rozhodli pro výraznou změnu a zavedli novou sekci s názvem Golfová turistika v České republice.  V této části výstavy prezentovali a nyní již tradičně prezentují své nabídky a služby zástupci golfových hřišť, areálů, blízkých či partnerských ubytovacích a lázeňských zařízení.


 

Poslední novinky :

Největší veletrh golfového vybavení a turistiky v České republice, GOLF SHOW 2013, proběhne taktéž ve dnech 7. - 10. února 2013 na Výstavišti v Praze Holešovicích. Návštěvníci budou mít možnost vyzkoušet své odpaly na velkém driving range, případně se zdokonalit ve svém golfovém umění pod dohledem trenéra při ukázkových lekcích golfu.

Připraveny budou také dva greeny. Společnost Novotech opět přiveze svůj velký green, kde již každoročně bude všem návštěvníkům umožněno vyzkoušet svou krátkou hru. Společnost Drimtim přiveze svůj zmenšený klasický golf v podobě Adventure golfu.

Pro ty, kteří dávají přednost spíše virtuálnímu golfu, bude k dispozici simulátor Foresight Sports, momentálně světově nejlepší zařízení pro simulaci, clubfitting a trénink, který používají firmy jako Callaway, Titleist či Ping. Na simulátoru budou probíhat soutěže Longest drive a Closest to the pin o hodnotné ceny.

Připraveno bude i mnoho soutěží pod vedením vystavovatele Golf in Austria, který se po roční pauze vrací na výstavu ve velkém stylu s největší expozicí.

S profesionály z firmy Golfsmith budete moci konzultovat fitting svých holí a nahlédnout do jejich pojízdné dílny.

Připravili jsme i odpočinkovou část ve formě kavárny, kde bude možnost v klidu popít lahodnou kávu a sledovat online vysílání našeho hlavního mediálního partnera TV Golfchannel.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Holiday World 2011

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář