Jdi na obsah Jdi na menu
 


Holiday World 2015

19. 2. 2015

Mezinárodní veletrh cestovního ruchu Holiday World je nejvýznamnější akci svého druhu nejen v České republice, ale i v regionu střední Evropy a jeho organizátorem je Incheba Praha.  V roce 2015 se bude konat 24. ročník, který proběhne ve dnech 19. - 22. února 2015 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 9. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel . Veletrh Holiday World bude tradičně rozdělen na dva dny pro odbornou veřejnost a víkendové dny budou patřit veřejnosti laické.Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování, golfu a stravování a představit je v co nejširší paletě odborníkům a laikům.


veletrh-v-plnem-proudu.jpg

Z veletrhu roku 2013 Soutěž pro návštěvníky
 

Oblíbená soutěž Zájezdy za milion i tentokrát potěší návštěvníky veletrhu Holiday World. Vyhrajte u nás svoji dovolenou snů. Žádnou podobnou akci nebude možné nalézt na internetu. Slevové kupony na zájezdy bude možné vyhrát pouze osobně na veletrhu Holiday World 2015. Návštěvníci se prostřednictvím svých mobilních telefonů mohou na veletrhu přihlásit do soutěže a poté mají možnost získat v průběhu několika atraktivních veřejných losování voucher na dovolenou snů. Cena jedné sms je 6 Kč. Svoji výhru si tedy odnesete ještě týž den domů přímo z veletrhu!. Podrobnosti na www.zajezdyzamilion.cz. 


egypt2.jpg 

 


WorldFilm

Oblíbený cestovatelský festival WORLDFILM odtajnil kompletní a mimořádně nabitý letošní program! Vše, na co se můžete těšit najdete ZDE! Případně si program můžete zdarma stáhnout níže pod fotografiemi.

World film PDF


Česká republika téměř kompletní

 

Vzrůstající důležitost domácího cestovního ruchu podtrhne na veletrhu nejen centrální expozice CzechTourismu, ale také vskutku reprezentativní představení krajů. Kromě OlomouckéhoZlínského zde vesměs budou mít velké expozice všechny ostatní. A na každé z nich můžeme očekávat překvapení, např. dominantou stánku Jihočeského kraje bude dokonce rozhledna!

Kromě krajů však se samostatně představí i jednotlivá města (např. Příbram, Most, Kadaň, Česká Třebová), turistické destinace a regiony.

Slovensko bude zastoupeno nejen obří expozicí Slovenské agentury pro cestovní ruch ale také NitranskýmBratislavským krajem, a samostatně  stánky Bratislavy, PiěšťanTrnavy HOLIDAY WORLD 2015

24. ročník středoevropského veletrhu cestovního ruchu  

Termín konání:    19. - 22. 2. 2015                          

  

Otevírací doba:

Pouze pro odborníky:

    19. - 20. 2.  

Čtvrtek : 10.00 - 18.00
Pátek : 10.00 - 18.00

Pro veřejnost:

   21. - 22. 2.

Sobota : 9.00 - 18.00

Neděle : 9.00 - 17.00

 

 


Místo konání: Výstaviště Praha - Holešovice

Vstupné:

  • 150 Kč plné vstupné pro dospělé návštěvníky
  • 80 Kč zlevněné vstupné pro studenty, seniory, ZTP, děti a mládež do 18 let
  • 300 Kč rodinné vstupné (2 dospělí + děti do 15 let)
  • Zdarma děti do 10 let, ZTP + P vč. 1 osoby doprovodu

400 Kč předregistrace odborníků (přes web)
600 Kč vstupné pro odborníky (na pokladně)

Zákaz vstupu se psy

Cena katalogu (vč. CD) 150 Kč


 

Náhledy fotografií ze složky Holiday World 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář