Jdi na obsah Jdi na menu
 


HolidayWorld 2013 opět přilákal davy návštěvníků

10. 2. 2013

 

Letošní 22.středoevropský veletrh cestovního ruchu o víkendu přilákal    mnoho návštěvníků a byl tedy opět úspěšný.Součástí tohoto veletrhu jsou vždy další dvě výstavy a to Gastro a Golf show. Prvně jmenovaná zabírala dva pavilony a to levé křídlo Průmyslového paláce a jeden pavilon u Křižíkové fontány. A Golf show se skromně spokojila s malou částí vstupní montované haly. Obě jsou již několik let nedílnou součástí Holidayworld .  brisni-tance-2.jpg

 V sobotu kdy byla již zvána i veřejnost , jelikož první dva dny jsou vždy určeny pro odborníky a novináře ,bylo v ve všech výstavních místech plno a někdy bylo velmi těžké i projít z haly do haly .  Letos bylo patronem veletrhu hlavní město Praha a to ve stánku Czechtourism. 

turisticky-vuz.jpg

 Oproti loňským ročníků se zmenšila výstavní plocha o dva Křižíkovi pavilony a bylo zde méně cestovních kanceláří na přímý prodej zájezdů . Naproti tomu působil veletrh kompaktněji a byl přehledný a tématicky dobře koncipovaný.  V montované vstupní hale představení České republiky a české cestovní kanceláře , v pravém křídle mezinárodní část veletrhu a v centrální části vévodila Praha a stánek agentury Czechturismu.

czechtourism-v-stredni-hale-a-davy-navstevniku.jpg 

Z veletrží novinky musím vyzdvihnout velký stánek Muzea Karla Zemana s možností sledování a vyzkoušení některých triků známého režiséra a nakone fotografování s mamutem.   

Závěrem musím konstatovat , že veletrhy byly úspěšné a jistě všichni očékávají další již 23.ročník v příštím roce .

 

 

Náhledy fotografií ze složky Holiday World 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář