Jdi na obsah Jdi na menu
 


INTERBEAUTY PRAGUE 2015

7. 4. 2015

Pokud Vám není jedno, jak vypadáte nebo v oborech souvisejících s estetikou dokonce podnikáte, nenechte si ujít mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE 2015. Uskuteční se na holešovickém Výstavišti v termínu 10. - 11. dubna 2015. Kromě prezentací uznávaných světových značek napříč nejrůznějšími obory, se návštěvníci mohou těšit i na trendy v oblasti bělení zubů, prodlužování řas nebo permanentního make-upu. Připraveny jsou zajímavé dárky, soutěže, preventivní vyšetření i líčení zdarma. Nenechte si tuto slavnost krásy ujít - třeba potkáte i Andreu Verešovou, která je v letošním roce tváří veletrhu.


obrazek.jpg


 

inter.jpg

 


Veletrh se stane vítaným víkendovým zpestřením především pro ženy. Na jednom místě si mohou vyzkoušet nejnovější metody omlazování pleti, samoopalovací nástřiky, bezbolestnou depilaci, manikúru i pedikúru, relaxační a uvolňující masáže nebo třeba trendy v líčení a česání. A to je jen malý zlomek všech nabízených služeb.

Těšit se můžete na lákavé prezentace předních značek kosmetiky, vlasové péče, make-up artu i nehtové modeláže. Nepřehlédnutelný bude bohatý doprovodný program, který se uskuteční po oba dny veletrhu. O republikové tituly se zde utkají mistři v malování na tělo i profesionální make-up artisté. Soutěžit se bude také v segmentu prodlužování řas a zdobení nehtů. Nechte se překvapit, jak si zruční umělci poradí se zadáním jako je steam punk, zlatá dvacátá léta nebo karneval Rio.


Soutěže

  • MAKE UP 2015 6. Mistrovství České republiky s postupem na „International Masters´ Award Make-up 2015“ v Mnichově

  • Body Art 201512. Mezinárodní mistrovství v malování na tělo s postupem na Mistrovství světa v body artu v Rakousku

  • LASH DESIGN 2015 5. ročník Mezinárodní soutěže v kreativním prodlužování řas
  • STILETTO NAILS 2015 4. Mezinárodní mistrovství v modelování a zdobení nehtů ve tvaru stilet

  • ART BOX 2015 2. Mezinárodní mistrovství v zdobení nehtů
  • Zlaté ruce Čech 2015 Mezinárodní Nail festivalbody_painting.jpg

 


Profesionální nalíčení zdarma na Vás čeká ve Střední hale Průmyslového paláce. V Levém křídle je rovněž přichystán doprovodný program „Prevence zdraví zdarma“. Využít můžete rad profesionálů v oblasti diagnózy vlasové pokožky, měření zraku, preventivního vyšetřování mateřských znamének, wellness koučingu a zdravého životního stylu či záležitostí spojených s estetickou chirurgií.Zajímavé dárky si pro všechny připravila společnost European Beauty Distribution a.s. (modelaznehtu.cz). Všichni návštěvníci veletrhu se mohou zapojit do soutěže o skutečně atraktivní cenu – stylový automobil Peugeot 208. Navíc každý zdarma obdrží 10ti denní lak EBD UpToX s možností výběru 30ti barev.Nebo se můžete zapojit do soutěže od Alessandro ČR a vyhrát iPad mini.
Podrobný program naleznete na www.interbeautyprague.cz, www.veletrhkosmetiky.cz


Organizátor akce: Incheba Expo Praha

Místo konání: Výstaviště Praha - Holešovice
Otevírací doba: 10. dubna 9:00 - 18:00 hod.
11. dubna 9:00 - 18:00 hod.


VSTUPENKA SE SLEVOU

Vstupné: 120,- plné
80,- zlevněné
80,- studenti a doprovod (pouze po předložení jmenného seznamu žáků
s razítkem a podpisem školy)
ZTP/P s doprovodem 1 osoby ZDARMA.
Děti do 10 let ZDARMA.
 

 

Náhledy fotografií ze složky Interbeauty Prague 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář