Jdi na obsah Jdi na menu
 


Lodě na vodě už jsou na vodě

17. 4. 2013


Výstava na pražské náplavce u železničního mostu pod názvem Lodě na vodě byla ve středu již zahájena.


Tak jak název již říká, jsou zde lodě a to i v akci na vodě a samozřejmě také na břehu a k tomu i všechny doplňky k tomuto sportovnímu a cestovnímu odvětví.playboy-girls.jpg
Na obou březích Vltavy jsou rozmístěny stánky a expozice vystavovatelů z různých částí spektra rekreačního vyžití na vodě. Od velkých jachet až po malé plachetnice můžeme obdivovat na vodě a i rychlé motorové čluny . Zajímavá novinka jsou létající boty – Flyboard , které zde byly předvedeny při pravidelných předváděcích blocích s komentářem pořadatele. Lodě přejíždějí před diváky a zasvěcený komentář nám každou představí a to včetně možné ceny za tuto loď.

letuska.jpg


Dvaatřicetiletý Franky Zapata z Marseille vytvořil takzvaný Flyboard, tedy systém vodních trysek, které se připevní na nohy. Stabilita se pak při pohybu ve vodě i nad vodou vyrovnává dalšími tryskami, které se drží v rukou s funkcí podobnou jako lyžařské hůlky.  Motocykly a auta jsou zde zastoupeny značkami Mercedes a Peugeot a Harley-Davison , tyto jsou však jen doplňkem velkého množství lodí a člunů . Motory a oblečení k lodím je u více stánků možnost si  vyzkoušet i objednat . A také na  cvičné plavby je pamatováno a je zde  možné si je objednat po dohodě s majiteli těchto společností .Na konci náplavky po železničním mostem jsou vystavené přímo prodejní exponáty několika velkých i malých obytných lodí v cenách kolem milonu korun.
A samozřejmě příjemné hostesky Vás přivítají a s úsměvem pozvou na kávu nebo vyplnit anketu k soutěži o zájezd.
 

 lod-na-vode.jpg

 

 

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

 

 

Náhledy fotografií ze složky Lodě na vodě 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář