Jdi na obsah Jdi na menu
 


Město na kole 2013 malé ohlédnutí

15. 4. 2013

O tomto víkendu proběhla na náplavce Na Františku akce Město na kole . Jako i loni tak letos byla zaměřená na začátek sezony pro cyklisty a sporty příbuzné. letos bylo vše ještě rozšířeno o charitativní podniky pro děti z Afriky a pro Cestu domů a Cestu za snem . Prvně jmenovaná charita je spojená s pomocí dětským cyklistům  na černém kontinetu . Další dvě jsou pro hospic Cesta domů  a projekt hendikepovaného sportovce H.Volfa  Cesta za snem pomoci dětem s postižením a nejen jim . To vše pod záštitou primátora hl.m.Prahy Svobody a s firmou ČEZ.

cez-stanek.jpg

 

 Kromě této akce mohli návštěvníci shlédnout prezentaci kolové a krasojízdy a také adrenalinové skákání na kolech přes stánek tvořený nákladní Tatrou 138.Opravdu se bylo na co dívat a jistě uspokojila všechny návštěvníky výstavy. Nesmíme zapomenout na prezentaci Švýcarska a to stánkem se sýry a cestovními materiály. A také stánek časopisu Maxim jistě potěšil oko návštěvníků a to asi především mužů .

A také na možnost projít si loď od společnosti Holandskem na lodi. Je to jistě zajímavá alternativa pasivní dovolené u moře , spojení  cestováním po řekách a jisté vzrušení z neznámého.

holandsko-na-lodi-2.jpg


 

Občerstvení bylo zajištěné a tak se můžeme těšit na další ročník .

 

Náhledy fotografií ze složky Město na kole 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář