Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mikulášské odpoledne s Dopravním podnikem již tuto sobotu!

6. 12. 2014

Mikulášské odpoledne s Dopravním podnikem již tuto sobotu.

 Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) i letos uspořádá tradiční „Mikulášské odpoledne“ plné zábavy a her. Děti mohou potkat Mikuláše s andělem a čertem v sobotu 6. prosince 2014 od 13 do 18 hodin ve vozovně Střešovice. V tento den DPP vypraví i historické mikulášské tramvaje a historickou soupravu metra na lince A.


mikulas-a-cert-dp.jpg

 


Na návštěvníky střešovické vozovny dýchne předvánoční atmosféra a budou si moci náležitě užít bohatého zábavného programu, který je určen nejen pro děti. Popustit uzdu své fantazii budou děti moci při lepení vánočního řetězu, kreslení a vybarvování mikulášských omalovánek, zdobení jablíček, tvoření vánočních ozdob či vystřihování vloček.Jakýkoliv náznak nudy pak spolehlivě zažehná i facepainting, skákání v pytli, házení brambor do kýble, podlézání vánočního řetězu nebo slalomový běh s uhlím. Svou bystrost si děti také vyzkouší při „lovení“ míst v připravené tramvaji. Pochopitelně zde potkáte také samotného Mikuláše s čertem a andělem, od kterých ratolesti, na oplátku za písničku či básničku, dostanou malý dárek.


trammik.jpg

„Program letošního Mikulášského odpoledne je pestrý, pro návštěvníky bude připravena nejen zábava uvnitř vozovny, ale také před její budovou. Srdečně všechny zvu, aby si užili příjemné odpoledne a společně s dětmi si odpočinuli od hektického předvánočního shonu,“ uvedl Jaroslav Ďuriš, generální ředitel DPP.


Připraven bude i speciální fotokoutek k pořízení hezké vzpomínky na zábavné odpoledne. Fotokoutek bude k dispozici všem od 14 do 17 hodin. Celé odpoledne budou z DJ pultu znít koledy, vánoční písně, hity z dětských muzikálů, filmů a pohádek. Ve stánku Infocentra DPP si mohou zájemci zakoupit předměty s dopravní tematikou, k zakoupení bude na místě také malé občerstvení. Pro každého návštěvníka má DPP připravenou menší pozornost jako poděkování a dárek k blížícím se vánočním svátkům.

 

foto_2.jpg 

Od 12.45 do 18.30 hodin budou v tento den jezdit historické mikulášské tramvaje v intervalu 20 minut v úseku Vozovna Střešovice – Prašný most – Hradčanská – Chotkovy sady – Malostranská, U vlády – Právnická fakulta – Malostranská – Chotkovy sady – Hradčanská – Prašný most – Vozovna Střešovice. Dále bude vypravena historická souprava metra 81-71, která bude jezdit na trase A dle jízdního řádu. V této soupravě bude rovněž možné potkat Mikuláše, čerta i anděla.

 


 Více informací o Dopravním podniku naleznete rovněž na www.dpp.cz.


foto_3.jpg

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář