Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moderní rybář 2013

21. 11. 2013

 

Nejznámější pražské výstaviště PRAHA-Holešovice ožije rybolovem. Návštěvníci mohou od čtvrtka 21. 11. až do neděle 24. 11. shlédnout nejen novinky pro rok 2014, ale rybářské „nádobíčko“ si mohou přímo na místě vyzkoušet. Premiéru na veletrhu zažije testovací bazénová dráha, ve které se budou testovat nástrahy a návnady, akce prutů, echolotů, zavážecích lodiček atd.

pruty-a-zase-pruty.jpg

Široká nabídka prutů 

Nadcházející ročník se bude tak trochu lišit od běžných rybářských veletrhů. Podařilo se zajistit takovou skladbu vystavovatelů, která uspokojí i nejnáročnějšího návštěvníka.  Představí se tradiční vystavovatelé, ale i několik nových. Ti představí návštěvníkům nové značky, které míří na český trh. Mezi takové značky např. patří OLD GHOST, PREMIUM, CRAZY FISH, HEARTY RISE, MONARCH DOK, CARP MADNESS, QUANTUM, VAN STAAL, FIN-NOR atd. Z tradičních značek pak návštěvníci uvidí SHIMANO, RAPALA, HUMMINBIRD, MIN-KOTA, SUFIX, CARP SPIRIT, STORM, PLANO, POWER PRO, MIVARDI, ZEBCO, BLACK CAT, RHINO, BROWNING, DAIWA, CORMORAN, EXTRA CARP,OKUMA, PROLOGIC, SAVAGEAR, RON THOMPSON, KAREL NIKL, TRAKKER, SONIK, MILFA, ESOX, MEPPS, CLIMAX a mnoho dalších.

hosteska.jpg

Hosteska

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

 
Atraktivní bude účast chorvatské firmy Monarch-Dok Fishing Rules, která přímo na veletrhu bude provádět ukázkovou výrobu woblerů. Jistě zaujme i světová novinka, WIFI SONDA FISH FINDER, která přenáší obraz z dění pod vodní hladinou přímo na displeje chytrých mobilních telefonů. K atraktivnosti veletrhu přispěje expozice Českého rybářského svazu, kde budou dvě velká akvária plná ryb. Většinu vystavovaných exponátů bude možné zakoupit, a to za příjemné veletržní ceny. Pro milovníky slev bude probíhat výprodej skladových zásob, a to až za neuvěřitelné slevy ve výši 99%!

vystava-moderni-rybar.jpg

Výstavní plocha

prodejce-u-dfc.jpg

Atraktivní poradkyně


A co by to bylo za rybářský veletrh, kdyby nebyl doprovodný program. Na každý výstavní den je připraveno pásmo přednášek a besed s předními rybáři z ČR a zahraničí. Namátkou jmenujme:

Jiřího Ouředníčka, Davida Havlíčka, Vladimíra Zelenku, Radka Filipa, Václava Turka, ze zahraničí Mikala Nordheima, či světoznámý mezinárodní tým QUANTUM SEA TEAM. Každý den budou probíhat soutěže o hodnotné ceny, hlavní soutěží veletrhu je anketa „KOMFORT MODERNÍHO RYBÁŘE“, ve které návštěvníci budou hodnotit bivaky, křesla a lehátka.  Odpovědní lístky ankety jsou slosovatelné, hlavní cenou je rybářské vybavení v hodnotě 10 000 Kč. Naskladněn je dárek pro návštěvníky, prvních 3 tisíce návštěvníků obdrží k zakoupené vstupence zdarma vlasec CARBON CARP v limitované edici MODERNÍ RYBÁŘ 2013.

Patronem veletrhu je tradičně pan Rudolf HRUŠÍNSKÝ. 

Souběžné veletrhy: 4x4 DRIVE,  BOAT EXPO 

Informace pro návštěvníky

TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ 

modernirybar-logo-cor-final.jpg

 

21. - 24. 11. 2013
Výstaviště Praha Holešovice

 OTEVŘENO Pro návštěvníky
21.11. Čtvrtek  10:00 - 18:00 h
22.11. Pátek  10:00 - 18:00 h
23.11. Sobota  09:00 - 18:00 h
24.11. Neděle    09:00 - 16:00 h
   
  CENA VSTUPNÉHO
Celodenní vstupné 150 Kč
Vstupné od 15:00 hod 100 Kč
ZTP a děti  do 12 let ZDARMA
  PARKOVNÉ
Celodenní 200 Kč
1 hodina
40 Kč


ADRESA

Výstaviště Praha Holešovice, Areál Výstaviště Praha 67,170 90 Praha 7 – Holešovice

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář