Jdi na obsah Jdi na menu
 


Motosalon 2013

11. 3. 2013
MOTOSALON 2012 V ČÍSLECH
Počet vystavovatelů:
101

Počet návštěvníků  
46 719 ze 14 zemí

Obsazená výstavní plocha  
15 000 m2

 Press centru se zaregistrovalo

222 novinářů

z České republiky, Rakouska a Slovenska.

stanek-abrham.jpg

Hvězdné značky a žhavé novinky
Na ploše 15.000 m2se prezentovali špičkoví motocykloví producenti jako Aprilia, BMW, Harley-Davidson,Moto Guzzi, Honda, Kymco, Yamaha a další. Lídři trhu nechyběli ani v dalších segmentech, ať už jde čtyřkolky, přilby, oblečení nebo doplňky. Z novinek pro nadcházející sezonu zaujala například dvanáctá generace legendárního sportovního motocyklu Honda CBR1000RR Fireblade nebo nová vlajková loď značky Triumph Tiger Explorer 1200. Po několikaleté výstavní pauze se veřejnosti představila domácí značka Jawa a premiéra tří zbrusu nových modelů Jawa 660 měla u návštěvníků překvapivý ohlas. Yamaha se pochlubila kompletní edicí WGP 50th Anniversary v čele s legendární YZF-R1, ale také závodním motocyklem YZF-M1vicemistra světa kategorie MotoGP Jorge Lorenza. Obrovskou pozornost budil také další závodní motocykl této kategorie - Ducati Desmosedici GP12, který sedlá brněnský jezdec Karel Abraham. Abaja se návštěvníkům veletrhu představil i osobně v několika besedách a o jeho autogramiády byl mimořádný zájem

 

hostesky-i.jpg

  Osobně jsem tuto výstavu v neděli navštívil a ve dvou halách byly prezentace vystavovatelů a v dalších dvou byl doprovodný program .
pavilonu Z probíhala několikrát denně kaskadérská show společnosti Crazy Day, při níž se divákům doslova tajil dech nad nevídanými kousky na motocyklech, skútrech i čtyřkolkách.Spoustu mávštěvníků mohlo zde obdivovat nejen motorky , ale i čtyřkolky a široký sortiment oblečení pro motorkáře. A velkým lákadlem byl stánek časopisu Maxim s nádhernými hosteskami . Zde se mohli návštěvníci vyfotografovat s těmito kráskami .

Foto Maxim facebook

A nejen krásné slečny ohromovaly návštěvníky byly to i motorky ve výstavních halách . Opravdu bylo co vidět a možnost si i na některé motocykly sednout a vyzkoušet posed byl hojně využíván .

bmw.jpg

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Motosalon 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář