Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na motorky tradičně do Holešovic

25. 2. 2015
 
 Na motorky tradičně do Holešovic!

incheba.jpg

motocykl2.jpg


Už za pár dnů v Praze vypuknou velké oslavy. Na výstavišti v pražských Holešovicích se bude od čtvrtka 5. do neděle 8. března opět konat tradiční veletrh Motocykl a s ním i největší česká soutěžní výstava motocyklových staveb a přestaveb Bohemian Custom Bike. Mezinárodní veletrh motocyklů, čtyřkolek a příslušenství se letos koná už po devatenácté! BCB letos vstupuje do druhé desetiletky svého života a bude to opět jediná národní custom show pořádaná v zimních měsících v České republice!
Budoucnost se stává realitou a Vy můžete být u toho! Vůbec poprvé v České republice budete moci spatřit na vlastní oči drahokam mezi motocykly a to zbrusu novou Kawasaki model Ninja H2R. Pro svoji českou výstavní premiéru si Kawasaki vybrala právě výstavu Motocykl v pražských Holešovicích. Ninja H2R s přeplňovaným motorem je skutečným skvostem mezi motocykly. Budete mít tak na výstavě Motocykl tu čest seznámit se se strojem o výkonu více než 300 koní!
Těšte se též na expozici Ducati. S velikou radostí nám totiž Ducati potvrdila, že vůbec poprvé v Čechách, a to na výstavě MOTOCYKL 2015, Vám, fandům, představí novou Multistradu 1200 S a 1299 Panigale S. A chybět nebude ani Ducati Scrambler.

Prostě už teď je jasné, že to v pražských Holešovicích bude žít! Své novinky tedy rozhodně představí Ducati, Yamaha, Kawasaki, Harley-Davidson, Husqvarna a spousta dalších. 

hosteska-blondynka.jpg

Motocykl 2014

V Levém křídle Průmyslového paláce budou mít letos hlavní slovo rozhodně café racery. Uvidíte motocyklové „modly“ jako Vincent NorVin, HRD Vincent Black Shadow, Velocette Venom Clubman či Norton Manx.


gabriela-ondrackova---na-motocyklu.jpg

Gabriela Ondačková a Ducati 2014 - soutěž Miss motocykl banner-dolu.jpg
Místo konání: Výstaviště Praha - Holešovice
Otevírací doba:  5.března - 10:00 - 20:00 hod.
  6.března - 10:00 - 20:00 hod.
7.března - 10:00 - 20:00 hod.
8.března - 10:00 - 17:00 hod.
Vstupné: - Plné vstupné: 120,- Kč
- Zvýhodněné: 100,- Kč
(studenti, důchodci, ZTP)
- Rodinné vstupné 240 Kč
(2 dospělí + děti do 15 let)
- Zdarma
(děti do 10let, ZTP/P)


 

 

Náhledy fotografií ze složky Motocykl 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář