Jdi na obsah Jdi na menu
 


Olympijský park Soči - Letná 2014

18. 2. 2014

Olympijský park Soči – Letná 2014

Olympijský park Soči - Letná 2014


 

Užitečné informace

V dopoledních hodinách je park určen zejména žákům základních škol, které uspěly v soutěži „Moje olympiáda.“  Je tak třeba počítat s určitými omezeními (nebude možné využít všechna sportoviště v plném rozsahu). I v tuto dobu je však možné zabruslit si v „ledovém ráji“, využít běžkařský ovál, navštívit Game zónu nebo partnerské stany.

Také v odpoledních hodinách mohou být sportoviště využívána pro další akce. Doporučujeme se podívat do programu sportovišť na těchto stránkách.

Připomínáme, že podle Návštěvního řádu parku je všem návštěvníkům Olympijského parku zakázán vstup se zvířaty s výjimkou asistenčním psů pro tělesné postižené osoby.


Doprava do parku

Letenská pláň je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. Vzhledem k tomu, že možnost parkování na Letné bude omezena na zdravotně postižené návštěvníky, a že v nebližším okolí jsou parkovací zóny, doporučujeme nechat auto doma a vyrazit za sportovními zážitky prostřednictvím MHD. Mimopražské návštěvníky prosíme, aby svá vozidla nechali na parkovištích P+R.Olympijský park na Letné má tři vstupy.

Vstup č. 1 – Letná – doprava tramvajovými linkami č. 1, 8, 12, 25 a 26. Tento vchod je nejlépe využít, pokud pojedete metrem linkou B do stanice Náměstí Republiky a odtud 10 minut tramvajovými linkami č. 8 a 26 do zastávky Sparta. Zároveň ho můžete využít, pokud pojedete metrem linkou C, neboť ze stanice Vltavská vás ke Spartě přivezou za sedm minut linky č. 1 a 25.

Vstup č. 2 – od Špejcharu – doprava metrem do stanice Hradčanská nebo tramvajovými linkami č. 1, 5, 8, 18, 20, 25 a 26. Druhý vstup do olympijského parku se nachází v docházkové vzdálenosti (přibližně 5 minut pěšky) od stanice metra linky A Hradčanská. Pokud pojedete tramvajovými linkami č. 5, 12, 18 nebo 20 můžete také využít zastávky Chotkovy sady, odkud je to do centra sportování také přibližně 5 minut pěšky.

Vstup č. 3 – od kyvadla – doprava tramvajovými linkami č. 5 a 17. Ke vstupu do olympijského parku můžete využít také vchod od kyvadla, který je vzdálen zhruba 5 minut pěšky od zastávky tramvají Čechův most. Tento vchod je také vhodné použít, pokud půjdete na Letnou z centra města (z Václavského nebo Staroměstského náměstí) pěšky.


 Mapa areálu

 

 

 

 

Program parku Vstupenky
Užitečné informace  Mapa areálu
 Otevírací doba

 

7. 2. – 23. 2. 2014

 

9.00 – 22.00

www.olympijskypark.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Olympijský park Soči - Letná 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář