Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ples v Opeře rozzáří hvězda filmu Skyfall. Bond Girl míří do Prahy

31. 1. 2013


Tonia Sotiropoulou, označována také jako jedna z nejkrásnějších a nejexotičtějších žen planety, přijede do Prahy, aby se stala čestným hostem jubilejního X. ročníku Plesu v Opeře 2013, který patří k vrcholům zimní společenské sezony. Tahle řecká bohyně si získala pozornost světových médií především svou poslední rolí ve snímku Skyfall, kde se představila po boku agenta 007, Daniela Craiga. Jak Tonia sama prozrazuje, natáčení snímku doprovázely velmi striktní protokoly o mlčenlivosti. Natáčela dokonce bez scénáře a to do chvíle než se postavila na scénu. „Byla jsem jednou z těch, kteří neměli scénář. Během natáčení jsme museli být velmi opatrní, jelikož jsme byli vázaní velmi přísnými smlouvami, které nám zakazovali cokoliv o příběhu prozrazovat,“ svěřila se k natáčení Tonia.
Herečka, která původně pochází z Řecka, momentálně pracuje a žije v Londýně. Znát jí můžete také jako modelku pro kampaně značky L´oreal.

„Jsme velmi rádi, že Tonia přijala naše pozvání a podpoří svojí účastí Ples v Opeře, a to i přestože je po ohromujícím úspěchu aktuálního filmu James Bond Skyfall velmi vytížená. Věřím, že tím potěšíme nejen milovníky bondovek ale i ženské krásy. Jako čestný host plesu tradičně zahájí ples prvním tancem s Honzou Onderem,“prozradila Zuzana Vinzens, ředitelka plesu.

Aktuální Bond girl můžete v ulicích Prahy potkat od 1. února, kdy přiletí do Prahy, až do neděle, kdy její oficiální program končí.

Slavnostním plesovým večerem bude provázet Marek Eben. Hosté plesu se kromě vybraných italských specialit mohou těšit také na bohatý kulturní program, ve kterém se předvede například světová sopranistka Adriana Kohútková a slovenský tenor Peter Berger. V baletním duetu se představí také první sólisté Vídeňské státní opery, primabalerína Nina Poláková a Roman Lazík.

 

Jak prozrazuje ale samotná ředitelka plesu, Zuzana Vinzens, hlavním smyslem Plesu v Opeře je především charitativní pomoc. „Letos proběhne dražba zajímavých cen i zážitků. Výtěžek podpoří vysokoškoláky z dětských domovů prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem,“ prozradila Zuzana Vinzens. Dražit se budou například šaty návrháře Lukáše Lindnera, ve kterých Tereza Chlebovská reprezentovala ČR na Miss Universe.

 

Komentáře

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář