Jdi na obsah Jdi na menu
 


Skipark Velká Chuchle v roce 2015

22. 2. 2016


Skipark Velká Chuchle

Dnes, 22.února, končíme pro tuto sezónu provoz Ski parku Velká Chuchle!

  

V závislosti na klimatických podmínkách dosáhne délka okruhu až 1 000 metrů a šířku 6metrů. Trať bude v návaznosti na klimatické podmínky strojově upravována pro klasický styl ipro bruslení a v případě dostatečné přírodní sněhové pokrývky se okruh ještě prodlouží. Webkamera bude v provozu v okamžiku otevření okruhu. Kameru naleznete na hlavní straně Skiparku Velká Chuchle nebo v dolní části tohoto článku.

Vybavení skiparku

V tribuně závodiště najdete půjčovnu lyžařského vybavení a lyžařskou školu. V tribuně je dále WC a provizorní převlékárna. Za věci zde odložené neručíme. Šatnu ani sprchy ve SKI PARKU Chuchle nemáme k dispozici.
K občerstvení je připraven místní bufet s teplými nápoji a výběrem jídel.

Provozní doba 2016

Pondělí - Neděle 8:00 - 21:00 

Ski Park Chuchle

 

 

 Doprava

Autem

Pojedete z centra Prahy směrem na Strakonice. Za Barrandovským mostem budete pokračovat rovně ještě asi 5 kilometrů (cestou minete dvě benzinové pumpy) až ke značené odbočce do Velké Chuchle. Zhruba 300 metrů po odbočení se dostanete k železničnímu přejezdu, před ním se dáte doleva (kolem restaurace Start) a již před sebou uvidíte budovu tribuny. Služební vchod je na bližším kraji její budovy, vchod pro veřejnost a parkoviště jsou ještě o 200 metrů dále. Při zpáteční cestě do centra doporučujeme využít ulici Mezichuchelskou, která vede podél železniční trati a na Strakonickou se napojuje v Malé Chuchli. Parkování - návštěvníci mohou zaparkovat na parkovišti, které je součástí dostihového závodiště.


Autobusem

Nejvhodnějším spojením z centra Prahy je použití metra, jehož trasa B Vás dopraví do stanice Smíchovské nádraží. Odtud jezdí do Velké Chuchle několik autobusových linek, avšak až před tribunu (do zastávky Závodiště Chuchle) Vás dopraví pouze autobus číslo 244.


Linky č. 129, 241, 243 a 314 jedou také po Strakonické ul., ale je třeba vystoupit v zastávce Dostihová a k závodišti dojít asi 800 metrů pěšky (ulicí Dostihovou a u železničního přejezdu vlevo, okolo restaurace Start ulicí Radotínskou). Jízdní řády.


Vlakem

Elegantním řešením je použití vlakové příměstské dopravy (linka "S7" Praha-Beroun, držitelé předplatného MHD zdarma) ze stanic Praha-Hlavní nádraží či Praha - Smíchov. Konkrétní spojení si můžete snadno vyhledat na Jízdních řádech

 

s7kul.jpg

Pásma  na lince S7 - stačí lístek MHD , nebo OPENCARD , pokud jedete z jiného pásma cena lísku v článku .

 

s7pot.jpg

Stránky Skiparku - SKIPARK VELKÁ CHUCHLE


 

On line -kamera

Načítání videa ...

 


 dscf2297.jpg


Stránky Skiparku - SKIPARK VELKÁ CHUCHLE


 

 

Náhledy fotografií ze složky Skipark Velká Chuchle

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář