Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veletrh cestovního ruchu Holiday World 22. ročník- 7. - 10. února 2013

4. 2. 2013

 Veletrh cestovního ruchu Holiday World dosáhne v příštím roce 22. ročníku a bude se konat v areálu holešovického Výstaviště v Praze ve dnech 7. - 10. února 2013 .


Otevírací doba:

Pouze pro odborníky:
Čtvrtek : 10.00 - 18.00
Pátek : 10.00 - 18.00

 

Předregistrace odborníků: 400 Kč Odborníci na místě (na pokladně): 600 Kč

 

Pro veřejnost:


Sobota : 9.00 - 18.00
Neděle : 9.00 - 17.00
Vstupné: 7.2. - 8.2.
(platí na Holiday World, Golf Show a Top Gastro)


9.2. - 10.2.
(platí na Holiday World, Golf Show a Top Gastro)

Vstupné plné: 150 Kč

Rodinné vstupné: 300 Kč
(2 dospělí + dítě nebo děti do 15 let)

Zlevněné vstupné: 80 Kč
(pro seniory, ZTP, studenty, děti a mládež do 18 let)


ZTP+P vč. 1 osoby doprovodu: zdarma

Děti do 10 let: zdarma

Zákaz vstupu se psy

Cena katalogu (vč. CD): 150 Kč


 

dscf2178.jpg

Rok 2012

 

dscf2011.jpg

 Poslední novinky:

Zahraniční vystavovatelé

Pravé křídlo Průmyslového paláce bude tradičně patřit prezentaci zahraničních centrál cestovního ruchu. Mezi nováčky veletrhu se letos zařadí exotická a vzdálená Venezuela, tajemná Gruzie, velkým lákadlem bude určitě stánek Dominikánské republiky, Kuby, Etiopie, Namibie a třeba Thajska. Mezi navrátilci se objeví po několika letech Taiwan. Nebudou chybět oblíbené země letních dovolenkových cest jako Chorvatsko, Tunisko, Egypt, Maroko, Bulharsko, Kypr, Černá Hora aj.

 

Anketa o ceny „Kraj mého srdce“

Ve spolupráci s redakcí KAM po Česku spustili organizátoři z Incheby Praha internetovou hlasovací anketu o ceny „Kraj mého srdce“. Anketa je vyhlášena v sedmi kategoriích a hlasující svým kliknutím vyberou nejlepší české regiony pro trávení např. letní nebo zimní dovolené, stanoví nejzajímavější cykloturistický kraj naší vlasti nebo kraj nejvhodnější pro pěší turistiku. Anketa „Kraj mého srdce“ stejně jako veletrh HOLIDAY WORLD probíhá pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj a poběží do konce ledna 2013. Výsledky ve všech kategoriích budou vyhlášeny právě na veletrhu cestovního ruchu HOLIDAY WORLD 2013 včetně předání ocenění zástupcům vítězných regionů ČR. Hlasující rovněž nepřijdou zkrátka, protože i pro ně jsou na veletrhu HOLIDAY WORLD připraveny zajímavé ceny. 

 

Doprovodný program veletrhu HOLIDAY WORLD pro veřejnost je spíše znám pod názvem WORLDFILM. V letošním roce se mimo jiné představí film Příběh Felixe Baumgartnera, tedy muže, který nedávno překročil rychlost zvuku při volném pádu. Jiří Kolbaba se podělí o své zážitky ze svých třech cest do Antarktidy, Lukáš Synek povypráví o cestě po severním Iráku, Petr Slezák ukáže zajímavosti při potápění za polárním kruhem, pánové Horký a Náplava se podělí o svoje zážitky z Albánie a budou vašimi průvodci v besedě s názvem Rasově nekorektní beseda o Africe. Kompletní program najdete na www.wordlfilm.cz

 

Muzeum Karla Zemana

Návštěvníci veletrhu HOLIDAY WORLD 2013 budou mít unikátní možnost návštěvy části nedávno otevřeného Muzea Karla Zemana. Následovníci legendárního tvůrce kultovních filmů připravili pro návštěvníky speciální trikové scény s překvapením a na sobotu 9. 2. autogramiádu dětských hrdinů filmu Cesta do pravěku.

 

Partner veletrhu HOLIDAY WORLD

Partnerem veletrhu HOLIDAY WORLD 2013 je hlavní město Praha, které se bude prezentovat v široké škále reklamních aktivit nejen v době předveletržní, ale hlavně v samotném průběhu veletrhu. Praha je hlavním turistickým lákadlem naší země, které na sebe váže většinu veškerých příjezdů turistů. Nejvíce turistů přijíždí v poslední době z Německa, Ruska a Polska. Hlavní město je nejvýznamnější a nejrozsáhlejší městskou památkovou rezervací v České republice. Historické jádro Prahy je od roku 1992 již 20 let součástí seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Hlavní město Praha je zřizovatelem turisticky atraktivních objektů a míst, mezi které patří Muzeum hlavního města Prahy, Galerie hlavního města Prahy, ZOO Praha aj.

 

 

Soutěž pro návštěvníky

Organizátoři připravili ve spolupráci se zúčastněnými cestovními kancelářemi opět soutěž pro návštěvníky veletrhu. Zájezdy za milion umožní pouze a jen návštěvníkům veletrhu získat slevové kupony v hodnotě

5 až 10 000 Kč na příští hlavní turistickou sezonu. Žádnou podobnou akci nebude možné nalézt na internetu, slevové kupony na zájezdy bude možné vyhrát pouze osobně na veletrhu HOLIDAY WORLD 2013. Návštěvníci se prostřednictvím svých mobilních telefonů mohou na veletrhu přihlásit do soutěže a poté mají možnost získat v průběhu několika atraktivních veřejných losování voucher na dovolenou snů. Cena jedné sms je 6 Kč.

 zdroj: www.incheba.cz

 

Náhledy fotografií ze složky Holiday World 2012

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář