Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstava pro děti, seniory a naše mazlíčky zahájila v Letňanech

11. 4. 2013

Celé je rozděleno na samostatné výstavy a to For Senior, For Kids a For Pets. Dvě velké haly jsou určeny pro poslední dvě jmenované a jedna menší pro výstavu pro seniory.

for-pets-2.jpg
For Kids není jen o prezentaci produktů a služeb je možné si a to hlavně děti, spoustu věcí vyzkoušet na vlastní kůži. Dopravní hřiště s asistencí městské policie ,trampolínu a nebo stolní deskové hry. Zajímavostí je i stánek pojízdné Městské knihovny. Kočárky, postýlky a spoustu doplňků pro děti uspokojí i náročného návštěvníka. A můžeme si i přečíst dnes již legendární časopisy Mateřídoušku a Sluníčko.

for-pets-3.jpg
A na výstavě For Pets zase můžeme vidět výcvik asistenčních psů a také zajímavost a psí cvičení na hudbu. Toto je výcvik a pokyny současně s doprovodem hudby. I další domácí zvířátka tu mají své místo a to kočky, morčata a králici. K možnosti je i králičí překážková dráha s pravidelnými ukázkami. Samozřejmostí jsou stánky s potravou pro pejsky i kočky od renomovaných výrobců a veterinární doplňky. Na výstavu můžete přijít i se svým zvířecím kamarádem, ale musí mít sebou očkovací průkaz

barbina2.jpg

Hledat hotely

Datum příjezdu

Datum odjezdu

 
Na For senior je kladený důraz na pobyty se slevou pro tuto kategorii klientů a také na lázeňské pobyty. I různé pomůcky zlepšující zdravotní stav je možno shlédnout a to včetně polohovatelné postele. Zajímavostí jsou časopisy 50+ a další určené pro aktivní život pro starší generaci a také elektrické vozíky pro méně pohyblivé seniory. Jistě si zde každý vybere co ho zaujme a s radostí navštíví všechny výstavy najednou .

 

for-senior-2.jpg
 

 

Termín a místo konání

Otevírací doba

Ceny vstupného

11. – 14. dubna 2013

 PVA EXPO PRAHA

11. - 12. 4. 2013

10.00 - 18.00

150 Kč / plné vstupné
30 Kč / hromadné vstupné pro školy se seznamem žáků
300 Kč / rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti)
13. 4. 2013 / 09.00 - 18.00 Zdarma / děti do 130 cm, držitelé prukazu ZTP
100 Kč / Parkovné
70 Kč / zlevněné vstupné (důchodci, registrace po internetu)
14. 4. 2013 / 09.00 - 17.00 Zvířata vstup zdarma. Nutný očkovací průkaz s sebou!
 

for-senior.jpg

 

Náhledy fotografií ze složky For, Kids,Senior,Pets 2013

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář