Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výstavy Růžová zahrada, Lázeňský veletrh, Senior handicap - Lysá nad labem 12. – 15. června

11. 6. 2014

V půlce června se koná na Výstavišti v Lysé nad Labem kvarteto oblíbených výstav Růžová zahrada, Lázeňský veletrh, Senior handicap a Šikovné ruce našich seniorů. Příležitost pro lidi všech věkových kategorií, dozvědět se mnoho zajímavých informací, podnětů a praktických rad všeho druhu.


 venkovni-prostor.jpg

Výstaviště Letos budete mít možnost setkat se s legendou populární hudby paní Yvettou Simonovou, která zde vystoupí v sobotu 14. 6. od 13.00 hodin.


 

baner-www.jpg

Nejmladší ze čtveřice výstav, Růžová zahrada, probíhající na ploše větší než 1500 m2, nejvíce přitahuje návštěvníky atraktivním květinovým aranžmá, především z růží, lilií a dalších květin spolu s doplňkovou zelení a nádhernými vazbami z dalších okrasných květin. Odborníci v poradenských centrech poradí návštěvníkům jak bojovat proti škůdcům, s výběrem zahradní techniky a mechanizace, dokonce i ohledně hnojiv a kvality zahradního nábytku. Venkovní plocha nabídne velmi oblíbené Zahradnické trhy, na nichž bude možné koupit i další rostlinný materiál přímo od českých pěstitelů a potřeby pro zahrádkáře. Budete svědky křtu magnetu výstavy - růže „ Roseromantic“.

  

lazenske.jpg


Lázeňský veletrh příchozím představuje nejenom Lázeňské domy, ale i možnosti rehabilitační a relaxační péče či wellness pobytů. Někteří vystavovatelé budou dokonce poskytovat odborné služby přímo v průběhu veletrhu. Kromě lázeňských subjektů se představí i prodejci léčebných doplňků, stravy a rehabilitačních přístrojů. V nabídce budou špičkové produkty inspirované přírodou i nejnovějšími poznatky vědy a výzkumu.

 


 

senior1.jpg


V odborné části výstavy Senior handicap najdou návštěvníci nabídku pomůcek a služeb pro různé druhy zdravotních postižení, poradny, workshopy a též zboží nezbytné pro každodenní život handicapovaných. Prezentovat se rovněž budou zařízení sociální péče.
Naprosto výjimečnou částí se stala výstava Šikovné ruce našich seniorů, jež se uskuteční v patnáctém ročníku, a která je sestavena z více jak tří a půl tisíc exponátů z oblasti vyřezávání, háčkování a výtvarných umění, které zaplní celou výstavní halu.

 


Výstavy proběhnou 12. – 15. června, každý den od 9.00 – 17.00 hodin.
V doprovodném programu vystoupí kromě paní Yvetty Simonové i Karolína Hlaváčková, Bára Štěpánová, Petr Spálený, Miluška Voborníková, Alexandr Hemala a další. Budete moci soutěžit o hodnotné ceny, posedět ve stylové kavárně, ochutnat jihomoravské víno a zúčastnit se divácké ochutnávky v podání kuchařů firmy Hraška.


Podrobný program na www.vll.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář