Jdi na obsah Jdi na menu
 


WebExpo - Česká webová špička pořádá největší konferenci ve střední Evropě

2. 9. 2014

 Již 7. rokem patří WebExpo k největším akcím pro webové profesionály ve střední Evropě, která každoročně přitáhne do Prahy přes tisíc webových expertů, UX designerů a internetových marketérů. Letos poprvé se celá akce přesune do centra Prahy, kde přivítá téměř 50 profesionálů z celého světa.


 foto1.jpg


 Tento ročník po dlouhé době míří mimo stěny Vysoké školy ekonomické v Praze a půjde blíže do centra. „Chtěli jsme, aby se přednášky – workshopy, dostaly blíže k lidem a návštěvníci si tak mohli odnést co nejvíce informací a zážitků,“ řekla organizátorka Šárka Štrossová. Letos pomáhají na přípravě konference nejznámější čeští weboví profesionálové. „WebExpo čekají velké změny.”, říká organizátor Jan Sládek. “Mění se koncepce, místo a hlavně výběr řečníků. Chceme, aby si každý z konference odnesl znalosti, které využije třeba i za půl roku, a proto vybíráme řečníky pečlivě a ladíme s nimi každý detail přednášky. S tím nám pomáhají hlavně odborní garanti.”


foto2.jpg


Odborným garantem je označována firma nebo člověk, který se danému tématu věnuje profesionálně a ví, co návštěvníky o daném tématu zajímá a jaký přínos pro ně bude mít přednáška. Mezi odborné garanty patří například Jiří Knesl, Jan Šrůtek, Karel Novotný, Michal Šrajer nebo Jan Řezáč.

Návštěvníci konference budou napínáni až do poslední chvíle. Řečníci budou představováni po jednom. Každý den se na webu a sociálních sítích zobrazí jeden řečník, který bude v září k vidění na WebExpu. Představování začne 25.6.2014 a bude pokračovat až do odkrytí všech řečníků. Všichni účastníci se mají rozhodně na co těšit.
Důraz je kladen také na doprovodný program. Oproti minulým ročníkům jsou v plánu moderované diskuse přímo s řečníky, nebo s odborníky na dané téma. Organizátoři plánují také množství workshopů a každý večer bude připravena velkolepá party.


Více informací :

http://webexpo.cz/konference2014/

Koupit vstupenku

web-expo-poutacka.jpg

 


Jazyk: Polovina přednášek a diskusí bude v češtině, druhá polovina bude v angličtině. U diskusí bude záležet na počtu anglicky mluvících návštěvníků.

Program: Přednášky - Budou probíhat během dvou dnů na třech místech současně. Počet přednášek se blíží 50.
Moderované diskuse
Workshopy - Dne 12. 9. proběhne množství placených i neplacených Workshopů.
Párty: Party budou tři. Proběhne Warm-up party 12. 9., WebExpo party 13. 9. a Closing party 14. 9.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář