Jdi na obsah Jdi na menu
 


365 povídek o všem - Den dívky školou povinné.

28. 8. 2012

                                               Den dívky školou povinné.

 

Je půl sedmé a já vstávám jdu do koupelny a na záchod . Musím se namalovat ,učesat a pořádně upravit. jsem doma sama rodiče jsou v práci a tak snídám sama a odcházím . Mám mini džínovou sukni a černé kalhotky a pak tričko a krajkovou podprsenku , černou , dlouhé kaštanové vlasy a hnědé oči . Říkají , že jsem sexy. Dělá mi to dobře a kluka taky mám dnes jdeme do kina po škole už se těším .

Čeština ,matika ,výtvarka,dějepis a už nevím co bude dál hlavně to kino to se těším nejvíc. Je mi patnáct a chodím do deváté třídy. Čtu Bravo a takové ty naše dívčí časopisy a občas o tom kecáme s holkama. jasně škola je důležitá to vím . Je oběd .Fuj co to zase je UHO a polívka . Tu sním a salát . Sláva jde se domu . Petrovi je sedmnáct a pozval mě dnes do kina . Poprve . No byli jsme u vody a na koupáku ,ale v kině je to jiné . Naši to vědí a když už mi bude skoro šestnáct tak neprotestují.  Tak honem domu jsem tady sama tak se skočím osprchovat a připravit . Mobil , batůžek a nové tričko . 

 

Stojím na zastávce a vidím Petra jak přichází , buší mi srdce a jsme natěšená na večer . Nečekám nic velkého pusu mi už dal dávno dokonce mi sáhnul na zadek a omylem , teda asi, mi sáhl na ňadro , ale dnes budeme v kině ve tmě a budeme se držet za ruce a... jdeme do sálu a kupujeme si lístky .Film běží nějaká komedie ani nevím o čem celá se chvěju a mám mrazení . Líbáme se po francouzku a mazlíme je to moc příjemné . Dovede mě domů a dá mi pusu na rozloučenou. Jsem šťastná a snad jsem nic nepokazila. Zítra mám trénink . Sejdeme se až v sobotu. Mám ho ráda . Jdu domu na počítač. Máma se ptá jak bylo no jasně je zvědavá . Odpovídám a jdu na net .Pokecáme na chatu a probereme co se stalo . Holky mi závidí . Jdu se umýt a spát . 

 

Je půl sedmé a já vstávám ...