Jdi na obsah Jdi na menu
 


365 povídek o všem - Den realitní makléřky

30. 8. 2012

 Je  sedm hodin a já vstávám . Dnes mám třetí schůzku s 50 letým klientem o koupi domu . Jdu do sprchy a na záchod a taky se musím rychle namalovat a učesat. Dnes je ráno porada . Nesnáším ty hloupé porady o ničem , plán a zase plán . Centrála zuří a my se máme posrat. Rychle džus a sušenku a čaj a jedu do práce. Nasedám do auta a jsou mi vidět bílé kalhotky pod černým kostýmkem a pod bílou halenkou černá podprsenka. Dělám to naschvál , sukně těsně nad kolena a při vystupování je to sexy..

 

Je mi 24 a mám bakaláře , jsem realitní makléřka a jsem úspěšná. Porada nic nového , musíme více prodávat a zvýšit efektivitu . Jedu na schůzku s klientem v deset hodin na okraj města do našich nových domů. No snad to vyjde . Je to docela sympatický padesátník trochu pleš trochu bříško , ale má takový sexy pohled. Přijíždím k domu dříve leč už tady je i on . Jdeme do domu a opět si ho prohlížíme , dnes má jiný parfém a tak si trochu víc rozepínám halenku , aby viděl moje ňadra. Jsou to trojky . No poznávám , že něco pořád chce a ošívá se podepsat smlouvu a tak ho zvu na oběd kde proberem detaily smlouvy. Jsme na obědě a vypadá to dobře jen malý zádrhel zapoměl doma občanku . No nic sedáme do aut a jedeme do jeh bytu je to kousek .  

Jdu s ním nahoru a dávám si kávu a koukám místo cukru něco jiného . Kondom . Nepadne ani slovo jdu s ním do ložnice svlékám se a použiji kondom a pak je smlouva podepsaná . Je to dobrý klient . Jsem výborná makléřka . Cestou se stavím doma , osprchuji se a přepudruji . Jedu do kanceláře a dávám šéfovi smlouvu . Dnes mám vyděláno a můžu jít domu  

Zavolám kamarádce a jdeme na dvojku bílého k nám do kavárny . Přítel přijede až za měsíc z ciziny je na školení . Mám pro sebe spoustu času .Vracím se večer domů a jsem ovíněná a unavená už mám jen chuť si lehnout do vany a relaxovat . K tomu si pustím muziku a dopiju zbytek bílého . A hlavou mi letí den . Nedělám to pravidelně , že bych využila ženskost v práci , ale jasná nabídka se neodmítá. Je půlnoc a spím .

 

 

 Je  sedm hodin a já vstávám

 

Josef Petr  Winternitz