Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky českých atletů hala 2017

28. 2. 2017

3 - 5 March, Beograd, SRB, Indoor, EC: 60 Heat 1 (4th): 8) Jan Veleba 6.80, Heat 1 (4th): 2) Jan Veleba 6.77; 400 Heat 1 (3rd): 1) Pavel Maslák 46.45, Heat 2 (3rd): 4) Jan Tesař 47.64, Heat 1 (3rd): 4) Patrik Šorm 47.50, Heat 2 (3rd): 1) Pavel Maslák 47.57, Heat 3 (3rd): 4) Jan Tesař 47.28; 800 Heat 2 (4th): 4) Jan Kubista 1:49.81, Heat 2 (3rd): 1) Jan Kubista 1:49.21; 1500 Heat 1 (3rd): 5) Jan Friš 3:50.38, Heat 2 (3rd): 1) Filip Sasínek 3:43.64; 3000 Heat 1 (3rd): 10) Jakub Zemaník 8:14.50; 60H Heat 1 (3rd): 3) Petr Svoboda 7.59; HJ Qualification (4th): 11) Martin Heindl 2.21; SP Qualification (4th): 3) Tomáš Staněk 20.94, 4) Ladislav Prášil 20.68; W 60 Heat 1 (4th): 6) Barbora Procházková 7.51, Heat 3 (4th): 3) Klára Seidlová 7.35; 400 Heat 1 (3rd): 1) Zuzana Hejnová 52.74, Heat 2 (3rd): 1) Zuzana Hejnová 53.26, Heat 5 (3rd): Denisa Rosolová DNF; 800 Heat 1 (3rd): 4) Kateřina Hálová 2:06.85, Heat 2 (3rd): 5) Lenka Masná 2:05.64; 1500 Heat 3 (3rd): 3) Simona Vrzalová 4:14.31; HJ Qualification (3rd): 8) Michaela Hrubá 1.90;  Multievents 60 Heat 2 (4th): 6) Adam Sebastian Helcelet 7.06, 7) Jirí Sýkora 7.06.


25 - 26 February, Praha, CZE, Indoor, NC: 60 Heat ? (25th): 1) Jan Veleba 6.69, 2) Zdeněk Stromšík 6.71, 3) Dominik Záleský 6.75, 4) Marcel Kadlec 6.77, 5) Štěpán Hampl 6.82, 6) Vojtěch Kolarčík 6.83, 7) Vojtěch Svoboda 6.87, 8) Adam Grabmüller 6.97, Heat 1 (25th): 1) Zdeněk Stromšík 6.72, 2) Vojtěch Kolarčík 6.81, 3) Vojtěch Svoboda 6.93, 4) Vojtěch Netymach 6.99, Heat 2 (25th): 1) Jan Veleba 6.70, 2) Dominik Záleský 6.80, 3) Jan Vácha 6.97, Heat 3 (25th): 1) Marcel Kadlec 6.83, 2) Štěpán Hampl 6.84, 3) Adam Grabmüller 6.92; 200 Heat ? (26th): 1) Pavel Maslák 20.57, 2) Jan Jirka 20.99, 3) Patrik Šorm 21.19, 4) Jiří Kubeš 21.68, 5) Michal Tlustý 22.08, Heat 1 (26th): 1) Pavel Maslák 20.96, 2) Jáchym Procházka 21.63, Heat 2 (26th): 1) Jan Jirka 21.24, 2) Michal Tlustý 21.57, 3) Jan Tesař 21.86, Heat 3 (26th): 1) Patrik Šorm 21.35, 2) Jiří Kubeš 21.46, 3) Vojtěch Svoboda 21.74; 400 Heat ? (26th): 1) Michal Desenský 48.04, 2) Albert Holibka 48.24, 3) Vít Müller 48.62, 4) Matěj Mach 48.75, Heat 1 (25th): 1) Vít Müller 47.95, 2) Štěpán Bosák 48.90, Heat 3 (25th): 1) Michal Desenský 47.98, 2) Martin Juránek 48.93, 3) Vojtěch Kudrnáč 49.03, Heat 4 (25th): 1) Albert Holibka 48.39, 2) Matěj Mach 48.46; 800 Heat ? (26th): 1) Filip Šnejdr 1:50.28, 2) Vojtěch Mlynář 1:50.42, 3) Lukáš Hodboď 1:50.86, 4) Tomas Vystrk 1:51.29, 5) Jan Friš 1:51.51, 6) Jan Murín 1:52.73, 7) Matěj Pavlíček 1:53.34, Heat 1 (25th): 1) Filip Šnejdr 1:53.34, 2) Lukáš Hodboď 1:53.42, 3) Tomas Vystrk 1:53.54, 4) Jakub Hofta 1:55.38, 5) Jiří Gregor 1:55.44, Heat 2 (25th): 1) Jan Murín 1:52.66, 2) Jan Friš 1:53.07, 3) Ondřej Chloupek 1:53.63, 4) Jakub Smetana 1:54.66, Heat 3 (25th): 1) Matěj Pavlíček 1:55.01, 2) Vojtěch Mlynář 1:55.01; 3000 Heat ? (25th): 1) Filip Sasínek 8:13.22, 2) David Kučera 8:20.69, 3) Lukáš Kourek 8:24.00, 4) Michal Šmahel 8:35.60, 5) Sebastián Vošvrda 8:37.34, 6) Luboš Gaisl 8:40.98, 7) Jáchym Kovář 8:41.93, 8) Roman Budil 8:42.69, 9) David Kákona 8:43.58, 10) René Sasyn 8:44.18, 11) Lukáš Chwistek 8:44.79, 12) Jaroslav Doubek 8:45.16, 13) Tomáš Jaša 8:46.92, 14) Miloš Auersvald 8:47.79; 60H Heat ? (25th): 1) Petr Svoboda 7.55, 2) Adam Sebastian Helcelet 7.84, 3) Václav Sedlák 7.88, 4) Marek Lukáš 8.03, 5) Josef Polách 8.06, 6) David Sklenář 8.10, 7) Tomáš Pulíček 8.26, Heat 1 (25th): 1) Petr Svoboda 7.57, 2) Martin Pokorný 8.07, 3) Josef Polách 8.14, 4) Daniel Špičák 8.21, Heat 2 (25th): 1) Adam Sebastian Helcelet 8.05, 2) Marek Lukáš 8.17, 3) Tomáš Pulíček 8.21, 4) Radoš Rykl 8.38, Heat 3 (25th): 1) Václav Sedlák 8.00, 2) David Sklenář 8.12, 3) Jindřich Večeřa 8.28, 4) Martin Juránek 8.32, 5) Martin Schmöger 8.43, 6) Pavel Sedlák 8.45; HJ Heat ? (25th): 1) Martin Heindl 2.26, 3) Jaroslav Bába 2.14, 4) Matyáš Dalecký 2.10, 5) Petr Pícha 2.06, 6) Matěj Klukan 2.06, 7) Martin Odstrčil 2.06, 8) Štěpán Svoboda 2.01, 9) Marek Bahník 2.01, 10) David Šutera 2.01; PV Heat ? (25th): 1) Jan Kudlička 5.40, 2) Michal Balner 5.40, 3) Dan Bárta 5.01, 4) Matěj Ščerba 5.01, 5) Ondřej Kopecký 4.86, 6) Marek Lukáš 4.86, 7) Jirí Sýkora 4.71, 8) Radoš Rykl 4.71; LJ Heat ? (26th): 1) Adam Zelinka 7.53, 2) Milan Pírek 7.40, 3) Filip Navrátil 7.28, 4) Adam Sebastian Helcelet 7.27, 5) Marek Lukáš 7.07, 6) Jakub Rusek 7.03, 7) Jindřich Večeřa 6.99; TJ Heat ? (25th): 2) Jiri Zeman 15.70, 3) Filip Dittrich 15.20, 4) Matyáš Vrtiška 15.12, 5) David Beneš 15.04, 6) Lukáš Kunc 14.99, 7) Tomáš Janeček 14.95, 8) Petr Hnízdil 14.72, 9) Ondřej Vodák 14.55, 10) Zdeněk Kubát 14.42, 11) Tomáš Holý 14.40; SP Heat ? (26th): 1) Ladislav Prášil 20.84, 2) Martin Novák 18.93, 3) Jan Marcell 18.85, 4) Vladislav Tuláček 17.84, 5) Miroslav Pavlíček 15.80, 8) Adam Sebastian Helcelet 15.17; W 60 Heat ? (25th): 1) Barbora Procházková 7.32, 2) Klára Seidlová 7.39, 3) Jana Slaninová 7.51, 4) Katerina Vavrová 7.53, 5) Lucie Domská 7.57, 6) Martina Štychová 7.59, 7) Barbora Dvořáková 7.63, 8) Helena Jiranová 7.65, Heat 1 (25th): 1) Klára Seidlová 7.44, 2) Barbora Dvořáková 7.58, 3) Helena Jiranová 7.61, 4) Kristýna Adlerová 7.69, Heat 2 (25th): 1) Barbora Procházková 7.29, 2) Martina Štychová 7.59, 3) Lucie Domská 7.59, 4) Lucie Zlatníková 7.75, 5) Kateřina Dvořáková 7.78, Heat 3 (25th): 1) Jana Slaninová 7.57, 2) Katerina Vavrová 7.61, 3) Martina Hofmanová 7.61; 200 Heat ? (26th): 1) Denisa Rosolová 23.68, 2) Barbora Dvořáková 23.86, 3) Zuzana Hejnová 24.06, 4) Jana Slaninová 24.19, 5) Katerina Vavrová 24.24, Heat 1 (26th): 1) Denisa Rosolová 23.91, 2) Zuzana Hejnová 23.95, 3) Tereza Vokálová 24.84, Heat 2 (26th): 1) Katerina Vavrová 24.12, 2) Kateřina Dvořáková 24.79, 3) Martina Štychová 24.97, Heat 3 (26th): 1) Jana Slaninová 24.15, 2) Martina Hofmanová 24.19, Heat 4 (26th): 1) Barbora Dvořáková 23.93, 2) Helena Jiranová 24.43; 400 Heat ? (26th): 1) Marcela Pírková 54.16, 2) Barbora Malíková 54.20, 3) Alena Symerská 54.33, 4) Lada Vondrová 54.61, 5) Zdeňka Seidlová 55.48, 6) Tereza Petržilková 55.69, Heat 1 (25th): 1) Marcela Pírková 55.67, Heat 2 (25th): 1) Lada Vondrová 54.37, 2) Jana Slavíková 56.28, Heat 3 (25th): 1) Barbora Malíková 54.22, 2) Tereza Petržilková 55.87, Heat 4 (25th): 1) Alena Symerská 54.99, 2) Zdeňka Seidlová 55.23; 800 Heat ? (26th): 1) Kateřina Hálová 2:03.89, 2) Alena Ulrichová 2:04.63, 3) Eliska Kutrova 2:10.08, 4) Renata Vocásková 2:10.43, 5) Kateřina Ulrichová 2:11.11, 6) Vendula Hluchá 2:11.69, Heat 1 (25th): 1) Lenka Masná 2:12.76, 2) Eliska Kutrova 2:13.10, 3) Michaela Červínová 2:13.44, 4) Iveta Rašková 2:14.83, Heat 2 (25th): 1) Alena Ulrichová 2:12.15, 2) Vendula Hluchá 2:12.23, 3) Kateřina Ulrichová 2:12.82, 4) Petra Herzogová 2:13.83, 5) Lenka Cechová 2:14.80, Heat 3 (25th): 1) Kateřina Hálová 2:12.21, 2) Renata Vocásková 2:12.57, 3) Kateřina Turková 2:12.62, 4) Klára Kováříková 2:13.34; 3000 Heat ? (25th): 1) Simona Vrzalová 9:04.84, 2) Lucie Sekanová 9:22.65, 3) Moira Stewartová 9:23.50, 4) Lucie Maršánová 9:24.78, 5) Petra Vašinová 9:27.82, 6) Michaela Drábková 9:52.78, 7) Barbora Jíšová 9:52.82, 8) Tereza Hrochová 9:53.51, 9) Alice Prokešová 10:04.36, 10) Aneta Chlebiková 10:06.40, 11) Daniela Havránková 10:12.75; 60H Heat ? (25th): 1) Lucie Koudelová 8.19, 2) Kateřina Cachová 8.29, 3) Tereza Vokálová 8.41, 4) Marketa Stolová 8.55, 5) Kateřina Dvořáková 8.57, 6) Helena Jiranová 8.59, 7) Veronika Janíčková 8.64, 7) Nikol Šebestíková 8.64, Heat 1 (25th): 1) Kateřina Cachová 8.27, 2) Helena Jiranová 8.57, 3) Nikol Šebestíková 8.78, Heat 2 (25th): 1) Lucie Koudelová 8.36, 2) Veronika Janíčková 8.61, Heat 3 (25th): 1) Tereza Vokálová 8.41, 2) Marketa Stolová 8.55, 3) Kateřina Dvořáková 8.55; HJ Heat ? (26th): 1) Michaela Hrubá 1.86, 2) Nikola Strachová 1.83, 3) Eliška Klučinová 1.80, 4) Lada Pejchalová 1.80, 5) Denisa Majerová 1.71; PV Heat ? (26th): 1) Romana Maláčová 4.50, 2) Amálie Švábíková 4.40 NJR, 3) Nikol Jiroutová 4.35, 4) Aneta Morysková 4.13, 5) Nikola Pöschlová 4.01, 6) Rebeka Šilhanová 4.01, 7) Zuzana Pražáková 3.81, 8) Tereza Schejbalová 3.61; LJ Heat ? (25th): 1) Jana Korešová 6.35, 3) Michaela Kučerová 6.01, 4) Nikola Čejchanová 5.95, 5) Anna Zekuciová 5.93, 6) Tereza Semecká 5.79, 7) Kateřina Hýsková 5.76, 8) Sára Zámečníková 5.75, 9) Pavlína Minářová 5.74, 10) Anna Švecová 5.71, 11) Barbora Dvořáková 5.69, 12) Adéla Záhorová 5.63, 13) Jana Novotná 5.61; TJ Heat ? (26th): 1) Šárka Buranská 12.58, 2) Dominika Horniaková 12.51, 3) Karolína Jirmanová 12.45, 4) Anna Zekuciová 12.27, 5) Barbora Klímová 12.16, 6) Karolína Černá 12.09; SP Heat ? (25th): 1) Jana Kárníková 15.56, 2) Petra Klementová 15.39, 3) Lada Cermanová 14.34, 4) Gabriela Pallová 13.89, 5) Marta Valtová 13.87, 6) Klára Chytrá 13.75, 7) Kateřina Klailová 13.30.

23 - 25 February, Nampa ID, USA, Indoor, WAC: W 60 Heat ? (25th): 2) Martina Černochová 7.64, Heat 2 (24th): 1) Martina Černochová 7.63; 200 Heat 4 (24th): 1) Martina Černochová 25.54.


21 February, Praha, CZE, Indoor: PV Heat ?: 1) Jan Kudlička 5.73, 5) Michal Balner 5.45, 7) Matěj Ščerba 5.00, 10) Dan Bárta 4.80, 11) Ondřej Kopecký 4.60, Competition B: 1) David Holy 4.70, 2) Jakub Vítek 4.60; W PV Heat ?: 1) Amálie Švábíková 4.37 NJR, 2) Nikol Jiroutová 4.27, 3) Rebeka Šilhanová 4.27, 6) Aneta Morysková 4.17, 7) Nikola Pöschlová 3.92, 8) Zuzana Pražáková 3.72, Competition B: 2) Tereza Schejbalová 3.80.


18 February, Praha, CZE, Indoor: 60 Race 1: 2) Dominik Záleský 6.83, 3) Marcel Kadlec 6.91, Race 2: 1) Jan Veleba 6.78, 2) Dominik Záleský 6.85, 3) Marcel Kadlec 6.86; 200: 1) Jiří Kubeš 21.74, 2) Jáchym Procházka 21.75, Race B: 1) Michal Tlustý 21.85, Race C: 1) Michal Tlustý 21.91, Race D: 1) Albert Holibka 21.92, 2) Jakub Svoboda 22.06, Race E: 1) Matěj Mach 22.06; 400: 1) Jan Tesař 46.75, 2) Vít Müller 47.50, 3) Albert Holibka 48.79, Race B: 1) Lukáš Hodboď 48.65; 1000: 1) Jan Murín 2:28.13; 3000: 1) Tomáš Jaša 8:42.09, 2) Miloš Auersvald 8:44.05, 3) Ondřej Čadek 8:48.33; 60H Race 1: 1) Václav Sedlák 8.04, 2) Josef Polách 8.14, Race 2: 1) Josef Polách 8.16; HJ: 1) Petr Pícha 2.02; TJ: 1) Filip Dittrich 15.01; W 60: 1) Martina Štychová 7.67; 200: 1) Martina Hofmanová 24.46, Race B: 1) Tereza Petržilková 24.80, 2) Martina Štychová 24.96; 400: 1) Alena Ulrichová 56.00, 2) Petra Muzikantová 56.95; 1000: 1) Michaela Drábková 2:48.84; 3000: 1) Moira Stewartová 9:26.48, 2) Petra Vašinová 9:32.47; LJ: 1) Michaela Kučerová 6.05, 2) Kateřina Hýsková 5.70, 3) Natálie Lesniková 5.62; TJ: 1) Šárka Buranská 12.55; SP: 1) Marta Valtová 13.55.

18 - 19 February, Ostrava, CZE, Indoor, NC-j: U20 60 (18th): 1) Štěpán Hampl 6.83, 2) Jan Trafina 6.95, 3) Jiří Polák 6.98, 4) Jan Vácha 7.01, 5) Jan Král 7.02, 6) Erik Jelínek 7.08, Heat 1 (18th): 1) Štěpán Hampl 6.87, 2) Erik Jelínek 7.06, Heat 2 (18th): 1) Jiří Polák 6.92, 2) Jan Král 7.07, Heat 3 (18th): 1) Jan Vácha 7.02, 2) Jan Trafina 7.03; 200 (19th): 1) Jiří Polák 21.18, 2) Štěpán Hampl 21.76, 3) Jan Trafina 22.01, 4) Erik Jelínek 22.10, Heat 1 (19th): 1) Jiří Polák 21.26, 2) Jan Vácha 22.25, Heat 3 (19th): 1) Štěpán Hampl 22.09, Heat 4 (19th): 1) Erik Jelínek 22.16, 2) Jan Král 22.21; 400 (19th): 1) Jan Kisiala 48.30, 2) Štěpán Bosák 49.22, 3) Jan Peták 49.36; 800 (19th): 1) Vojtěch Mlynář 1:52.51, 2) Ondřej Chloupek 1:53.65, 3) Jan Zaluda 1:54.56, 4) Jakub Škrdleta 1:54.64, 5) Ludvík Salamon 1:55.96; 3000 (18th): 1) Vondra Vojtech 8:59.36; 60H100 (18th): 1) David Ryba 8.01, 2) Ondřej Kopecký 8.03, 3) Erik Jelínek 8.14, 4) Adam Smolka 8.15, 5) Dan Bárta 8.25, 6) Pavel Petřík 8.25, 7) Matěj Běhounek 8.40, 8) Vojtěch Novák 8.53, Heat 1 (18th): 1) Erik Jelínek 8.17, 2) Matěj Běhounek 8.34, 3) Lukáš Svoboda 8.44, Heat 2 (18th): 1) Ondřej Kopecký 8.15, 2) Adam Smolka 8.28, 3) Pavel Petřík 8.41, Heat 3 (18th): 1) David Ryba 8.11, 2) Dan Bárta 8.30, 3) Vojtěch Novák 8.37; HJ (19th): 1) Martin Odstrčil 2.07, 3) Štěpán Svoboda 2.05, 4) Ondřej Vodák 2.02, 5) Marek Bahník 1.99; PV (19th): 1) Dan Bárta 5.26, 2) Matěj Ščerba 4.86, 3) David Holy 4.76; LJ (18th): 1) Vilém Stráský 7.24, 2) Ondřej Kopecký 7.14, 3) Matěj Ščerba 7.03, 4) Jakub Bystroň 6.92; TJ (18th): 1) Zdeněk Kubát 14.92, 2) Ondřej Vodák 14.61; W U20 60 (18th): 1) Katerina Vavrová 7.52, 2) Tereza Vokálová 7.61, 3) Anna Šuhájková 7.65, 4) Karolína Jirmanová 7.72, 5) Agáta Kolingerová 7.83, Heat 1 (18th): 1) Katerina Vavrová 7.58, 2) Karolína Jirmanová 7.79, 3) Agáta Kolingerová 7.81, Heat 2 (18th): 1) Tereza Vokálová 7.59, 2) Anna Šuhájková 7.65; 200 (19th): 1) Katerina Vavrová 24.26, 2) Agáta Kolingerová 24.49, 3) Tereza Vokálová 24.81, Heat 1 (19th): 1) Katerina Vavrová 25.15, Heat 2 (19th): 1) Tereza Vokálová 25.27, Heat 3 (19th): 1) Agáta Kolingerová 24.61, Heat 4 (19th): 1) Anna Šuhájková 25.21; 400 (19th): 1) Lada Vondrová 54.30, 2) Lucie Krupařová 55.45, Heat 1 (18th): 1) Lada Vondrová 54.56, Heat 2 (18th): 1) Lucie Krupařová 56.86; 800 (19th): 1) Iveta Rašková 2:11.85, 2) Michaela Červínová 2:12.02, 3) Petra Herzogová 2:12.31, 4) Jana Matějková 2:13.83; 1500 (19th): 1) Kateřina Pulgretová 4:38.79; 3000 (18th): 1) Alice Prokešová 10:04.74, 2) Kateřina Pulgretová 10:11.53, 3) Tereza Janošíková 10:16.54; 60H (18th): 1) Tereza Vokálová 8.35, 2) Veronika Janíčková 8.60, 3) Pavlína Minářová 8.73, 4) Jana Novotná 8.81, 5) Renata Procházková 8.86, Heat 1 (18th): 1) Tereza Vokálová 8.51, 2) Renata Procházková 8.82, Heat 2 (18th): 1) Tereza Semecká 8.83, Heat 3 (18th): 1) Veronika Janíčková 8.69; HJ (18th): 1) Michaela Hrubá 1.88, 2) Lada Pejchalová 1.86, 3) Kristýna Malířová 1.75, 4) Patricie Burajová 1.70; PV (18th): 1) Amálie Švábíková 4.35 NJR, 2) Nikola Pöschlová 4.01, 3) Andrea Duchoňová 3.81, 4) Veronika Strýčková 3.51; LJ (18th): 1) Jana Novotná 6.03, 2) Pavlína Minářová 5.93, 3) Adéla Záhorová 5.81, 4) Michaela Gieselová 5.59; TJ (19th): 1) Karolína Jirmanová 12.54, 2) Adéla Záhorová 12.29, 3) Lucie Červenková 12.28, 4) Kristýna Malířová 12.24; SP (19th): 1) Lada Cermanová 13.83, 2) Veronika Bártová 13.06, 3) Pavlína Kocurová 12.73;  U18 60 (18th): 1) Matěj Krsek 6.88, 2) Stanislav Jíra 6.99, 3) Tomáš Nevole 7.00, 4) Tomáš Němejc 7.07, Heat 1 (18th): 1) Matěj Krsek 6.96, Heat 2 (18th): 1) Stanislav Jíra 7.01, Heat 3 (18th): 1) Tomáš Nevole 7.05, 2) Tomáš Němejc 7.09; 200 (19th): 1) Tomáš Němejc 21.77, 2) Tomáš Nevole 22.09, 3) Stepan Vobornik 22.35, Heat 1 (19th): 1) Tomáš Němejc 21.77, Heat 3 (19th): 1) Tomáš Nevole 22.23; 400 (19th): 1) Daniel Vejražka 49.67; 3000 (18th): 1) Daniel Kotyza 8:50.65, 2) René Sasyn 8:56.92; 60H91.4 (18th): 1) Martin Janský 8.13, 2) Kryštof Pospíšil 8.16, 3) Ivan Zavřel 8.20, 4) Jiří Pechar 8.24, 5) Lukáš Martiňák 8.39, 6) Nikolay Romanchenkov 8.41, 7) Jan Bouma 8.48, Heat 1 (18th): 1) Ivan Zavřel 8.26, 2) Jiří Pechar 8.42, 3) Nikolay Romanchenkov 8.45, Heat 2 (18th): 1) Martin Janský 8.21, 2) Filip Blatník 8.25, 3) Tomáš Mezlík 8.46, Heat 3 (18th): 1) Kryštof Pospíšil 8.13, 2) Jan Bouma 8.26, 3) Lukáš Martiňák 8.38; PV (18th): 1) Filip Bartoněk 4.40; TJ (19th): 1) František Buba 14.17; SP5 (19th): 1) Jakub Héža 18.92, 2) Michal Forejt 17.67, 3) Jakub Forejt 17.02; W U18 60 (18th): 1) Anna Kerbachová 7.58, 2) Tereza Elena Šínová 7.71, 3) Linda Hettlerová 7.85, 4) Amálie Nováková 7.85, 5) Natalie Kožuškaničová 7.87, Heat 1 (18th): 1) Anna Kerbachová 7.66, 1) Barbora Malíková 56.30, 2) Tereza Elena Šínová 7.80, 3) Hana Bumbálková 7.86, Heat 2 (18th): 1) Amálie Nováková 7.82, 2) Linda Hettlerová 7.84, Heat 3 (18th): 1) Natalie Kožuškaničová 7.80, 2) Kateřina Půhoná 7.86, 3) Johana Kaiserová 7.87; 200 (19th): 1) Kateřina Bartakovičová 24.88, 2) Nikoleta Jíchová 24.95, 3) Linda Hettlerová 25.10, Heat 2 (19th): 1) Nikoleta Jíchová 25.06, 2) Sára Čelišová 25.16, Heat 3 (19th): 1) Kateřina Bartakovičová 25.29, Heat 4 (19th): 1) Linda Hettlerová 25.21, 2) Nicoleta Turnerová 25.38; 400 (19th): 1) Barbora Malíková 54.51, 2) Anna Kozlová 57.86, 3) Kateřina Dlabajová 57.88; 800 (19th): 1) Denisa Folková 2:15.26, 2) Lenka Cechová 2:15.44, 3) Kristýna Korelová 2:16.41, 4) Bára Placatková 2:16.92; 1500 (19th): 1) Julia-Anna Lily Bell 4:35.54, 2) Veronika Novotná 4:39.07, 3) Eliška Surmová 4:39.94; 60H76.2 (18th): 1) Anna Kerbachová 8.24, 2) Marketa Stolová 8.28, 3) Nikoleta Jíchová 8.46, 4) Tereza Elena Šínová 8.55, 5) Sára Zámečníková 8.63, 6) Kateřina Bartakovičová 8.67, 7) Magdaléna Menčíková 8.86, Heat 1 (18th): 1) Anna Kerbachová 8.44, 2) Sára Zámečníková 8.70, Heat 2 (18th): 1) Nikoleta Jíchová 8.49, 2) Kateřina Bartakovičová 8.64, Heat 3 (18th): 1) Marketa Stolová 8.40, 2) Tereza Elena Šínová 8.66; HJ (18th): 1) Lucie Sedláčková 1.79, 2) Adéla Lojkásková 1.71, 3) Linda Suchá 1.71, 6) Bára Sajdoková 1.68; PV (18th): 1) Tereza Schejbalová 3.73, 2) Kateřina Bartakovičová 3.53; LJ (18th): 1) Sára Zámečníková 5.91, 2) Tereza Elena Šínová 5.90, 3) Linda Suchá 5.62; TJ (18th): 1) Emma Maštalířová 12.34; SP3 (18th): 1) Denisa Přečková 15.16, 2) Eliška Zahradníčková 14.12, 3) Kateřina Zábojníková 13.34, 4) Blanka Tomášková 13.32, 5) Adéla Nela Sínová 13.08.

18 February, Birmingham, GBR, Indoor: 400: 1) Pavel Maslák 45.89; W 400: 1) Zuzana Hejnová 51.77.


17 February, Istanbul, TUR, Indoor: 400: 2) Michal Desenský 48.28; 800: 2) Filip Šnejdr 1:50.03; 3000: 7) Jan Friš 8:21.63; HJ: 1) Martin Heindl 2.19; LJ: 2) Adam Zelinka 7.33.


16 February, Łódź, POL, Indoor: 60H: 2) Petr Svoboda 7.57, Heat 2: 1) Petr Svoboda 7.63; PV: 6) Jan Kudlička 5.30, 6) Michal Balner 5.30.


15 February, Athlone, IRL, Indoor: 400: 2) Patrik Šorm 46.87.


14 February, Ostrava, CZE, Indoor: 60: 6) Zdeněk Stromšík 6.70, 7) Jan Veleba 6.73, Heat 1: 4) Jan Veleba 6.73, 7) Dominik Záleský 6.82, 8) Vojtěch Kolarčík 6.88, Heat 2: 3) Zdeněk Stromšík 6.72, 6) Štěpán Hampl 6.80, Marcel Kadlec DQ; 300: 2) Pavel Maslák 32.19, Race B: 3) Jan Tesař 33.67, 4) Vít Müller 33.90; 1500: 7) Jan Friš 3:43.72, Josef Šimsa DNF, Matěj Pavlíček DNF; PV: 2) Michal Balner 5.40, 2) Jan Kudlička 5.40; SP: 3) Tomáš Staněk 20.69, 5) Ladislav Prášil 20.19, 8) Martin Novák 18.57; W 60: 5) Klára Seidlová 7.33, 7) Barbora Procházková 7.37, Heat 1: 5) Jana Slaninová 7.53, 6) Nikola Bendová 7.58, 7) Veronika Paličková 7.63, Heat 2: 2) Barbora Procházková 7.41, 3) Klára Seidlová 7.42, 5) Marcela Pírková 7.54, 7) Martina Štychová 7.64; 400: 1) Zuzana Hejnová 51.96, 3) Denisa Rosolová 53.02, 5) Marcela Pírková 54.28, Race B: 4) Zdeňka Seidlová 55.40, 5) Tereza Petržilková 55.69; 1500: 6) Simona Vrzalová 4:10.04, 8) Diana Mezuliáníková 4:11.53, Kateřina Hálová DNF, Petra Herzogová DNF; 60H: 5) Lucie Koudelová 8.22, 6) Kateřina Cachová 8.24, Heat 1: 3) Kateřina Cachová 8.26, 6) Tereza Vokálová 8.54, 7) Nikol Šebestíková 8.62, Heat 2: 3) Lucie Koudelová 8.29, 5) Veronika Janíčková 8.71, 6) Helena Tomková 8.89; HJ: 1) Michaela Hrubá 1.90, 5) Eliška Klučinová 1.80;  U20 60H100: 1) Adam Smolka 8.31U18 ; 60H91.4: 1) Lukáš Martiňák 8.57National Events ; 400: 2) Ondřej Lampa 49.67, 3) Kamil Wilczek 50.09, 4) Adam Smolka 50.60, 5) Filip Kaštovský 50.65; 800: 2) Lukáš Hotový 1:55.31, 3) Jakub Smetana 1:55.52, 4) Jiří Němeček 1:55.72, 5) Dominik Sigmund 1:58.07; 3000: 2) Jakub Zemaník 8:03.60, 5) Jáchym Kovář 8:44.78, Lukáš Chwistek DNF; 60H: 1) Václav Sedlák 8.00; PV: 1) Michal Stuchlík 4.71, 2) Tomáš Veverka 4.24; W National Events 400: 2) Alžběta Kratochvílová 57.66, 5) Pavla Falharová 58.73; 800: 1) Alena Ulrichová 2:05.54, 2) Vendula Hluchá 2:11.01, 3) Iveta Rašková 2:13.48, 4) Kateřina Turková 2:14.74, 5) Kateřina Ulrichová 2:14.99, 6) Sára Janušková 2:15.80, 7) Kateřina Krtková 2:16.15, 8) Veronika Siebeltová 2:19.02, Michaela Bičianová DNF; SP: 1) Gabriela Pallová 13.82, 2) Veronika Bártová 12.92, 3) Barbora Tichá 11.69.


12 February, Metz, FRA, Indoor: 800: 3) Matěj Pavlíček 1:50.98, Race B: Daniel Němeček DNF; W 800: 5) Lenka Masná 2:03.14.


11 February, Třinec, CZE, Indoor: W HJ: 4) Michaela Hrubá 1.90.

11 February, Wien, AUT, Indoor: 400 Heat 3: 1) Jiří Polák 48.50; 800 Heat 3: 1) Tomas Vystrk 1:52.71; W 60: 1) Barbora Procházková 7.36, Heat 1: 1) Barbora Procházková 7.44; 800: 2) Eliska Kutrova 2:14.79.


10 February, Toruń, POL, Indoor: 400 Race 2: 2) Pavel Maslák 45.80; 800: 6) Jan Kubista 1:48.17; 1500: 5) Filip Sasínek 3:40.26; W PV: 2) Romana Maláčová 4.50.

10 February, Linz, AUT, Indoor: 60: 3) Zdeněk Stromšík 6.76, 6) Jan Veleba 6.79, Heat 1: 2) Zdeněk Stromšík 6.80, Heat 2: 2) Jan Veleba 6.80; 1000: 1) Daniel Kotyza 2:28.90; 1500: 4) Jan Friš 3:48.57, 6) Josef Šimsa 3:59.03; 60H: 2) Václav Sedlák 8.05, 3) Josef Polách 8.12, Heat 1: 2) Václav Sedlák 8.08, 3) Josef Polách 8.18; TJ: 5) Jiri Zeman 15.36, 7) Lukáš Kunc 14.51; W 60: 2) Klára Seidlová 7.42, 3) Barbora Procházková 7.43, 5) Marcela Pírková 7.56, 7) Nikola Bendová 7.62, Heat 1: 1) Nikola Bendová 7.57, Heat 2: 2) Klára Seidlová 7.44, 5) Katerina Vavrová 7.73, Heat 3: 1) Barbora Procházková 7.38, 2) Marcela Pírková 7.52; 200 Race B: 1) Marcela Pírková 24.22, 5) Helena Jiranová 25.00, Race C: 3) Katerina Vavrová 24.93; 800: 3) Alena Ulrichová 2:05.11, 4) Renata Vocásková 2:09.28; 60H: 2) Kateřina Cachová 8.20, 4) Lucie Koudelová 8.30, 8) Tereza Vokálová 8.45, Heat 1: 2) Kateřina Cachová 8.33, 5) Helena Jiranová 8.66, Heat 2: 2) Lucie Koudelová 8.29, 4) Tereza Vokálová 8.50; PV: 3) Rebeka Šilhanová 4.17, 5) Aneta Morysková 4.12, 6) Nikol Jiroutová 4.02, 7) Amálie Švábíková 4.02, 8) Nikola Pöschlová 3.92; LJ: 6) Anna Švecová 6.19.

10 February, Berlin, GER, Indoor, ISTAF: 60H: 2) Petr Svoboda 7.67.

10 February, Luxembourg, LUX, Indoor: LJ: 4) Adam Zelinka 7.35; W 60: 6) Anna Šuhájková 7.72, Heat 1: 4) Anna Šuhájková 7.79; 400: 3) Tereza Petržilková 55.79, Race B: 3) Jana Reissová 59.40; 800: 1) Kateřina Hálová 2:07.09, 8) Anna Suráková 2:15.02, 9) Tereza Hrochová 2:20.49, Tereza Petržilková DNF; 1500: 7) Michaela Drábková 4:33.30, Petra Vašinová DNF.


8 February, Ostrava: W 1500:  Simona Vrzalová 4:14.24


6 February, Val de Reuil, FRA: W 1500: 6) Simona Vrzalová 4:17.50.


5 February, Rochlitz, GER, Indoor: SP: 2) Tomáš Staněk 20.71.

5 February, Jablonec, CZE, Indoor: TJ: 1) David Beneš 14.69; W LJ: 1) Kateřina Tamchynová 5.67; SP: 1) Jana Kárníková 15.07.

5 February, Albufeira, POR, Indoor,Cross Country ECCC: CC9.7: 64) Lukáš Olejníček 33:02, 87) František Kubínek 34:15, 97) Robert Míč 34:58, 103) Ondřej Rosa 35:32, 107) Miroslav Kantek 37:45, Petr Kotyza DNF; W CC6.1: 21) Tereza Čapková 21:57, 28) Eva Krchová 22:32, 37) Anežka Drahotová 22:56, 40) Barbora Jíšová 23:06;  U20 CC6.1: 36) Dominik Sigmund 21:01, 53) Vojtěch Scholaster 21:53, 58) Jiří Podešva 22:10, 61) Vojtěch Janů 22:21; W U20 CC3.7: 26) Iveta Rašková 14:52, 43) Kateřina Krtková 15:41, 51) Tereza Kotásková 16:16, 55) Eliška Kopcová 16:39, 58) Petra Pavlásková 17:37.


4 February, Karlsruhe, GER, Indoor: 60H: 3) Petr Svoboda 7.63, Heat 2: 3) Petr Svoboda 7.68.

4 February,Clermont Ferrand - 7 .KUDLICKA Jan (Cze)   5.71 m 4. - MALACOVA Romana (Cze)    4.51 m

4 February, Mondeville, FRA, Indoor: W 3000: 6) Diana Mezuliáníková 9:12.63, 14) Petra Vašinová 9:38.72.

4 February, Hustopeče, CZE, Indoor: HJ: 7) Martin Heindl 2.23, Competition B: 4) Matyáš Dalecký 2.10, 6) Martin Odstrčil 2.05, 11) David Šutera 2.00, 12) Petr Pícha 2.00, 16) Josef Skrčený 1.95, 18) Martin Trybula 1.95; W HJ: 10) Eliška Klučinová 1.83, 10) Lada Pejchalová 1.83, Competition B: 2) Nikola Strachová 1.73, 4) Tereza Hellerová 1.68;  U20 HJ: 2) Ondřej Vodák 2.06, 3) Martin Odstrčil 2.02; W U20 HJ: 3) Eliška Buchlovská 1.73, 6) Kristýna Malířová 1.68U17 , 1) Bára Sajdoková 1.73, 2) Anna Bravencová 1.68, 3) Anna Jaškina 1.68U15 , 1) Klára Krejčiříková 1.70.


2 - 4 February, Potsdam, GER, Indoor: W PV (3rd): 2) Romana Maláčová 4.41, 8) Rebeka Šilhanová 4.11.


1 February, Düsseldorf, GER, Indoor, PSD-Bank: 400: 1) Pavel Maslák 46.00; 800: 5) Jan Kubista 1:47.89; 1500: 5) Filip Sasínek 3:41.88; 60H: 5) Petr Svoboda 7.68, Heat 1: 2) Petr Svoboda 7.68.

1 February, Ostrava, CZE, Indoor: W SP: 1) Gabriela Pallová 13.50.

1 February, Jablonec, CZE, Indoor: PV: 1) David Fischer 4.61, 2) Martin Mikula 4.61; TJ: 1) Jan Lechner 14.63; W SP: 1) Lada Cermanová 13.75;  U20 60H100: 1) Dan Bárta 8.43.


29.1. Denisa Rosolová splnila limit na HME 2017 na 400 metrů - 53.27 s

29.1.Praha - Patrik Šorm 47.05 s splnil limit na 400 metrů pro HME 2017

29.1., Bratislava, SVK, Indoor: 60 Race 1: 3) Zdeněk Stromšík 6.78, Race 2: 3) Zdeněk Stromšík 6.74; W 60 Race 2: 5) Katerina Vavrová 7.79; 1500: 3) Lucie Maršánová 4:27.89, 5) Moira Stewartová 4:37.79, 7) Kateřina Pulgretová 4:39.51.


28 January, Spała, POL, Indoor: W PV: 1) Romana Maláčová 4.50.


28 January, Wien, AUT, Indoor: 60: 3) Vojtěch Kolarčík 6.90, Heat 1: 8) Matěj Krsek 7.04, Heat 2: 5) Vojtěch Kolarčík 6.99; 200 Race B: 1) Jiří Polák 21.41, Race G: 1) Albert Holibka 22.02, Race H: 1) Filip Klvaňa 22.03, Race I: 1) Tomáš Němejc 22.10, Race J: 1) Matěj Krsek 22.11; 800: 5) Matěj Pavlíček 1:50.96, 6) Daniel Němeček 1:52.25, Race B: 1) Jan Kubista 1:47.61, 5) Filip Šnejdr 1:49.80, Race C: 1) Jan Friš 1:51.66, 4) Jakub Hofta 1:56.15, Race D: 3) Damian Vich 1:55.32, 5) Lukáš Hotový 1:55.72, Race E: 3) Josef Šimsa 1:54.47, 4) Lukáš Hodboď 1:54.63, 6) Jakub Smetana 1:56.47; TJ: 3) Jiri Zeman 15.48, 7) Matyáš Vrtiška 14.52, 8) Zdeněk Kubát 14.35; W 60: 4) Martina Štychová 7.53, 5) Jana Slaninová 7.57, Heat 1: 3) Jana Slaninová 7.57, Heat 2: 2) Martina Štychová 7.58, 6) Veronika Paličková 7.76, Heat 3: 1) Alena Symerská 7.89; 200 Race B: 1) Jana Slaninová 24.44, Race D: 1) Alena Symerská 24.62, Race G: 1) Martina Štychová 25.03; 400 Race G: 1) Jana Slavíková 56.60, Race H: 1) Jana Novosadová 56.93, Race I: 1) Alžběta Kratochvílová 56.98; 800: 1) Diana Mezuliáníková 2:02.71, 4) Renata Vocásková 2:08.88, 6) Klára Kováříková 2:12.56, 7) Tereza Hrochová 2:15.64, Race B: 1) Lenka Masná 2:02.97, 6) Alena Ulrichová 2:07.64, Race D: 1) Anna Suráková 2:14.98; 60H Heat 3: 1) Michaela Šimečková 8.78; PV: 1) Rebeka Šilhanová 4.21; LJ: 4) Kateřina Hýsková 5.74.


28 January, Chemnitz, GER, Indoor, Erdgas: HJ: 2) Matyáš Dalecký 2.10, 5) Lukáš Kozárek 2.00; TJ: 6) Lukáš Kunc 14.56; W TJ: 5) Lucie Májková 13.47.

28 - 29 January, Praha, CZE, Indoor, v4Nat: Hep (29th): 3) Adam Helcelet 5857, 6) Marek Lukáš 5696, 18) David Hájek 5001, 19) Jirí Sýkora 4258; W Pen (29th): 10) Kateřina Dvořáková 3929, 16) Denisa Majerová 3792, 18) Barbora Dvořáková 3767, 20) Kateřina Cachová 2810, Barbora Zatloukalová DNF.


28.1. - 1. Hala Jablonec Petr Svoboda 07.65 - čímž splnil limit na HME 2017

Tomáš Staněk z Dukly Praha limit HME 2017 - 21.32 m druhý byl Ladislav Prášil a limit splnil také 20.67 m
 VÝSLEDKY Z VÍDNĚ NA 800 M :
Splněné limity na HME 2017 na 800 m
1. Mezulianikova Diana 2:02.71
2. Masna Lenka 2:02.97
a Jan Kubista 1:47.61

Rebeka Šilhanová vyhrála tyčku 4.21 m ve Vídni

MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ ve vícebojích  - 28.-29.2017 - výsledky


25 January, Cottbus, GER, Indoor: PV: 7) Jan Kudlička 5.40, 9) Michal Balner 5.20; W HJ: 5) Michaela Hrubá 1.89.



24 January, Praha, CZE, Indoor: 60: 1) Jan Veleba 6.82, 2) Zdeněk Stromšík 6.82, 3) Marcel Kadlec 6.86, Heat 2: 1) Pavel Maslák 6.85, Heat 12: 1) Pavel Maslák 6.82, 2) Zdeněk Stromšík 6.83, 3) Jan Veleba 6.84, 4) Marcel Kadlec 6.89; 200: 1) Pavel Maslák 20.81, 2) Patrik Šorm 21.42, Race B: 1) Michal Tlustý 22.04, 2) Roman Flaška 22.05, Heat 4: 1) Vít Müller 21.72, Heat 6: 1) Vojtěch Svoboda 22.08, Heat 21: 1) Roman Flaška 21.86, 2) Michal Tlustý 21.96; 600: 1) Jan Kubista 1:16.59, 2) Matěj Pavlíček 1:17.76; 60H: 1) David Sklenář 8.02, 2) Václav Sedlák 8.10, 3) Daniel Špičák 8.41; HJ: 1) Matěj Klukan 2.00; LJ: 1) Adam Zelinka 7.22, 2) Matyáš Vrtiška 6.97; SP: 1) Jan Touš 16.07; W 60: 1) Barbora Procházková 7.44, 2) Klára Seidlová 7.50, 4) Anna Kerbachová 7.72, Heat 2: 1) Lucie Koudelová 7.66, 2) Anna Šuhájková 7.73, 3) Zdeňka Seidlová 7.75, Heat 13: 1) Barbora Procházková 7.40, 2) Klára Seidlová 7.48, 3) Anna Kerbachová 7.77; 200: 1) Zuzana Hejnová 24.14, 2) Agáta Kolingerová 24.88, Race B: 1) Barbora Procházková 24.17, 2) Katerina Vavrová 24.99, Heat 3: 1) Zdeňka Seidlová 24.65, Heat 5: 1) Klára Seidlová 24.42, Heat 6: 1) Tereza Vokálová 24.65, 2) Lada Vondrová 24.91, Heat 7: 2) Martina Hofmanová 24.78; 60H: 1) Zuzana Hejnová 8.27, 2) Lucie Koudelová 8.30, 3) Kateřina Cachová 8.32, 4) Helena Jiranová 8.70, Heat 4: 1) Zuzana Hejnová 8.24; SP: 1) Petra Klementová 14.90.

22. ledna, Praha, CZE, Indoor: tyč: 1) Jan Kudlička 5.65; Koule: 1) Vladislav Tuláček 18.76;  60 př.: 1) Barbora Dvořáková 7.78; Dálka: 1) Jana Korešová 6.20, 2) Anna Zekuciová 5.90, 3) Natálie Lesniková 5.68;  U20 60 př. 1) Erik Jelínek 8.26;  U20 LJ: 1) Jana Novotná 5.67U18 ; 60H Heat 1: 1) Tereza Elena Šínová 8.70.


21. ledna, Nantes, FRA: Výška : 1) Michaela Hrubá 1.90.21 January, Kingston RI, USA, Indoor: PV: 2) Ondřej Honka 5.05, 2) Ondřej Honka 5.05.

21 January, Praha, CZE, Indoor: 60: 1) Jiří Polák 6.94, Heat 1: 1) Jiří Polák 6.94; 200 Heat 1: 1) Jiří Polák 21.46; 400 Heat 1: 0 Albert Holibka 48.82, 1) Jiří Kubeš 48.75; 3000: 0 Pavel Kubričan 8:35.59, 0 Luboš Gaisl 8:45.67, 1) Přemysl Švarc 8:45.03; 60H: 0 David Sklenář 8.01, 0 Adam Helcelet 8.02, 0 Václav Sedlák 8.05, 0 Martin Pokorný 8.21; HJ: 0 Matyáš Dalecký 2.13, 1) Petr Pícha 2.07; PV: 0 Adam Helcelet 4.80, 0 Marek Lukáš 4.70; W 60: 1) Martina Štychová 7.65, Heat 1: 1) Martina Štychová 7.71; 200 Heat 1: 0 Helena Jiranová 24.62, 0 Alena Symerská 24.97, 1) Martina Štychová 24.63; 400 Heat 1: 0 Kateřina Hálová 55.85; 60H: 0 Helena Jiranová 8.67, 1) Anna Zekuciová 8.76; HJ: 0 Nikola Strachová 1.73, 1) Denisa Majerová 1.76, 2) Alena Panovská 1.70; PV: 0 Rebeka Šilhanová 4.10; LJ: 1) Anna Švecová 5.98;  U20 60H100: 0 Lukáš Svoboda 8.37; W U20 LJ: 1) Adéla Záhorová 5.96;  U18 200 Heat 1: 1) Tomáš Němejc 22.04; 60H91.4: 0 Martin Janský 8.26; SP5: 1) Michal Forejt 16.84, 2) Jakub Forejt 16.49; W U18 60: 1) Sára Čelišová 7.79; 60H Heat 4: 0 Tereza Elena Šínová 8.72; PV: 1) Tereza Schejbalová 3.60; LJ: 1) Linda Suchá 5.72.

21 January, Praha, CZE, Indoor, Strahov: PV: 1) Jan Švec 4.60; LJ: 1) Jirí Sýkora 6.99; W 800: 1) Lucie Maršánová 2:12.95; PV: 1) Nikola Pöschlová 3.90, 2) Nikol Jiroutová 3.80.

21 January, Jablonec, CZE, Indoor: 60H: 1) Tomáš Pulíček 8.29; PV: 1) Dan Bárta 5.01, 2) Radoš Rykl 4.60; W 60: 1) Tereza Vokálová 7.67; HJ: 1) Lada Pejchalová 1.83, 2) Michaela Galuszková 1.77; LJ: 1) Tereza Vokálová 5.84, 2) Nikola Čejchanová 5.79; SP4: 1) Marta Valtová 13.39.


20 January, Praha, CZE, Indoor: TJ: 1) Matyáš Vrtiška 14.88; W 150 Heat 1: 1) Denisa Rosolová 18.17, 2) Martina Hofmanová 18.56, Heat 2: 1) Martina Schmidová 18.57, 2) Zdeňka Seidlová 18.60, Heat 3: 1) Agáta Kolingerová 18.48, 2) Lada Vondrová 18.90, Heat 7: 1) Denisa Rosolová 18.18, 2) Martina Hofmanová 18.62, Heat 14: 1) Zdeňka Seidlová 18.53; 300 Heat 1: 1) Lada Vondrová 39.44; 500 Heat 1: 1) Lada Vondrová 1:13.05; 1000 Heat 1: 1) Diana Mezuliáníková 2:43.91, 2) Lenka Masná 2:43.93, 3) Michaela Drábková 2:50.08, 4) Klára Kováříková 2:52.93, 5) Kateřina Turková 2:53.42; PV: 1) Amálie Švábíková 4.00, 2) Nikol Jiroutová 4.00, 3) Aneta Morysková 3.80; TJ: 1) Karolína Jirmanová 12.27.

20 January, Columbia MO, USA, Indoor: 60H: 4) Michal Říha 8.33, Heat 2: 2) Michal Říha 8.45.


18 January, Jablonec, CZE, Indoor: PV: 1) David Fischer 4.60.


17 January, Ostrava, CZE, Indoor: 60: 1) Zdeněk Stromšík 6.76, 2) Vojtěch Kolarčík 6.86, 3) Lukáš Vaverka 6.90, 4) Jan Vácha 6.99, Heat 1: 1) Zdeněk Stromšík 6.79, 2) Lukáš Vaverka 6.95, 3) Jan Vácha 6.95, 4) Vojtěch Kolarčík 6.97; 300 Heat 1: 1) Martin Juránek 34.40; 800 Heat 1: 1) Filip Šnejdr 1:49.49, 2) Daniel Němeček 1:50.31, 3) Jan Friš 1:50.51, 4) Jan Murín 1:51.89, 5) Matěj Pavlíček 1:54.17, 6) Dominik Sigmund 1:54.59; 60H: 1) Martin Pokorný 8.16, Heat 1: 1) Martin Juránek 8.23, 2) Martin Pokorný 8.25; LJ: 1) Milan Pírek 7.25, 2) Vilém Stráský 7.16, 3) Jakub Bystroň 6.99; SP: 2) Jan Horňák 15.76; W 60: 1) Marcela Pírková 7.49, 2) Lucie Domská 7.69, 3) Katerina Vavrová 7.70, 4) Veronika Paličková 7.75, 5) Nikol Šebestíková 7.78, Heat 1: 1) Katerina Vavrová 7.68, 2) Lucie Domská 7.69, 3) Veronika Paličková 7.73, Heat 2: 1) Marcela Pírková 7.62, 2) Nikol Šebestíková 7.77; 150 Heat 1: 1) Jana Slaninová 18.12, 3) Lucie Domská 18.30, 4) Katerina Vavrová 18.47, Heat 2: 2) Štěpánka Kolářová 18.76, 3) Veronika Paličková 18.80, 4) Pavla Falharová 18.96; 300 Heat 1: 2) Marcela Pírková 38.14, 3) Jana Slaninová 39.29; 800 Heat 1: 1) Simona Vrzalová 2:06.33, 2) Vendula Hluchá 2:12.84; 60H: 1) Nikol Šebestíková 8.77; HJ: 1) Michaela Hrubá 1.79, 3) Lucie Sedláčková 1.70; TJ: 1) Lucie Májková 13.70; SP: 1) Romana Grómanová 13.13, 2) Gabriela Pallová 13.05;  U18 60H91.4: 1) Lukáš Martiňák 8.39, 2) Kryštof Pospíšil 8.40, Heat ?: 1) Kryštof Pospíšil 8.36; W U18 SP3: 1) Denisa Přečková 14.63.

17 January, Praha, CZE, Indoor: 60 Heat 1: 1) Štěpán Hampl 6.82, 2) Dominik Záleský 6.87, 3) Marcel Kadlec 6.87, Heat 17: 1) Štěpán Hampl 6.80, 2) Marcel Kadlec 6.82, 3) Dominik Záleský 6.88; 300 Heat 1: 1) Jan Jirka 32.9h, Heat 11: 1) Pavel Maslák 32.61, 2) Patrik Šorm 33.87, 3) Roman Flaška 34.32; 500: 1) Pavel Maslák 1:00.99, 2) Patrik Šorm 1:02.21, 3) Roman Flaška 1:03.38; 60H Heat 1: 1) Jan Doležal 7.98, 2) David Sklenář 8.06, 3) Jirí Sýkora 8.08, 4) Marek Lukáš 8.10, 5) Václav Sedlák 8.14; W 60 Heat 1: 1) Barbora Procházková 7.52, 2) Nikola Bendová 7.56, 3) Zuzana Hejnová 7.65, 5) Lucie Koudelová 7.72, 6) Kristýna Adlerová 7.79, Heat 2: 1) Klára Seidlová 7.55, 3) Jana Korešová 7.69, 4) Anna Šuhájková 7.70, Heat 10: 1) Barbora Procházková 7.49, Heat 12: 1) Klára Seidlová 7.53, 2) Lucie Koudelová 7.72; 300 Heat 1: 1) Denisa Rosolová 37.90, 2) Nikola Bendová 38.55, 3) Agáta Kolingerová 39.45, Heat 2: 2) Tereza Petržilková 39.19, 3) Lucie Krupařová 39.36, 4) Zdeňka Seidlová 39.45, Heat 3: 1) Tereza Jonasova 39.59; 800 Heat 1: 1) Jana Matějková 2:14.70; 60H Heat 1: 1) Zuzana Hejnová 8.25, 2) Lucie Koudelová 8.34, 4) Barbora Hamáčková 8.79; HJ: 1) Eliška Klučinová 1.82, 3) Nikola Strachová 1.76, 4) Patricie Burajová 1.70; LJ: 1) Jana Korešová 6.18, 2) Kateřina Hýsková 5.64, Competition B: 1) Pavlína Minářová 5.75;  U20 60H100 Heat 1: 1) David Ryba 8.16, 2) Jan Kisiala 8.20, 3) Lukáš Svoboda 8.39, Heat 3: 1) Jan Kisiala 8.18U18 ; 60H91.4 Heat 1: 1) Jan Bouma 8.39, 2) Ivan Zavřel 8.40, 3) Jiří Pechar 8.44, Heat 2: 1) Martin Janský 8.43; W U18 60H76.2 Heat 1: 1) Anna Kerbachová 8.52, 2) Nikoleta Jíchová 8.66, 3) Kateřina Bartakovičová 8.69.


15 January, Rovereto, ITA, Cross country: CC10.0: 10) David Kučera 28:32.


14 January, Cambridge MA, USA, Indoor: PV: 4) Ondřej Honka 4.80.

14 - 15 January, Jablonec, CZE, Indoor: W Pen (15th): 1) Barbora Zatloukalová 3719, 2) Denisa Majerová 3719;  U20 Hepj (15th): 1) Jan Kisiala 5145, 2) Matěj Ščerba 5043, 3) Lukáš Kuthan 5031, 4) David Holy 4928; W U20 Pen (15th): 1) Jana Novotná 3829U18 , 1) Tereza Elena Šínová 3839.

14 - 15 January, Ostrava, CZE, Indoor: Hep (15th): 1) Jindřich Večeřa 4939; W Pen (15th): 1) Kateřina Dvořáková 3824, 2) Barbora Dvořáková 3787;  U20 Hepj (15th): 1) Aleš Svoboda 5036, 2) Filip Samuel 4930; W U18 Pen (15th): 1) Sára Zámečníková 3702.

14 January, Wien, AUT, Indoor: 60: 2) Zdeněk Stromšík 6.76.

14 January, Al-Kuwait, KUW, Road race: W Mar: 1) Radka Churáňová 2:50:58.


13 January, Flagstaff AZ, USA, Indoor, oversized track: W 60 Race 3: 1) Martina Černochová 7.76.

13 January, Praha, CZE, Indoor: 300 Heat 2: 1) Jiří Kubeš 34.40; 600 Heat 1: 1) Daniel Němeček 1:18.41, 2) Filip Šnejdr 1:18.42; PV: 1) Ondřej Kopecký 5.02; W 150 Heat 1: 1) Barbora Procházková 17.79, 2) Helena Jiranová 18.24, Heat 2: 1) Martina Štychová 18.82, Heat 3: 1) Klára Seidlová 17.93, Heat 5: 1) Nicoleta Turnerová 18.86, Heat 15: 1) Barbora Procházková 17.69, Heat 16: 1) Martina Štychová 18.49, Heat 17: 1) Klára Seidlová 17.91, Heat 19: 1) Nicoleta Turnerová 18.88; 2000: 1) Diana Mezuliáníková 5:55.81; PV: 1) Amálie Švábíková 4.10, 2) Nikol Jiroutová 4.10, 3) Nikola Pöschlová 3.80; LJ: 1) Anna Švecová 5.82.


11 January, Jablonec, CZE, Indoor: SP: 1) Vladislav Tuláček 17.90; W LJ: 2) Nikola Čejchanová 5.60;  U20 60H100: 1) Dan Bárta 8.44.


9 January, Praha, CZE, Indoor: 60: 1) Zdeněk Stromšík 6.90, 2) Vojtěch Kolarčík 6.95; 400: 1) Albert Holibka 48.86, 2) Martin Juránek 48.91; 800: 1) Filip Sasínek 1:49.06, 2) Filip Šnejdr 1:49.94, 3) Jan Friš 1:52.04, 4) Jan Murín 1:54.94; 1500: 1) Jiří Šacl 4:00.83; 60H: 1) Jan Doležal 8.04, 2) Martin Juránek 8.19, 3) Marek Lukáš 8.25, 4) Jindřich Večeřa 8.26; HJ: 1) Martin Heindl 2.15, 2) Matyáš Dalecký 2.10, 3) Petr Pícha 2.00; LJ: 1) Filip Navrátil 7.04, 2) Matyáš Vrtiška 6.98, 3) Jakub Rusek 6.90; TJ: 1) Jiri Zeman 15.19, 2) Matyáš Vrtiška 14.61, 3) David Beneš 14.37; W 60: 1) Marcela Pírková 7.49, 2) Barbora Dvořáková 7.65, 3) Martina Štychová 7.67; 400: 1) Marcela Pírková 55.21, 2) Tereza Petržilková 56.65; 800: 1) Renata Vocásková 2:12.17, 2) Alena Symerská 2:13.64, 3) Michaela Drábková 2:14.08; 1500: 1) Lucie Maršánová 4:35.62, 2) Tereza Hrochová 4:41.22; 60H: 1) Helena Jiranová 8.63, 2) Kateřina Dvořáková 8.67, 3) Anna Zekuciová 8.76; PV: 1) Nikol Jiroutová 3.90; LJ: 1) Barbora Dvořáková 5.99, 2) Kateřina Hýsková 5.84, 3) Natálie Lesniková 5.67, 3) Anna Zekuciová 5.67, 5) Kateřina Dvořáková 5.63, 6) Michaela Kučerová 5.62; TJ: 2) Anna Zekuciová 12.10.


8 January, Clarholz, GER, Indoor: HJ: 8) Josef Adámek 2.00; W HJ: 3) Nikola Strachová 1.75U20 , 2) Kristýna Malířová 1.73.


7 January, Essing, GER, Indoor: HJ: 1) Martin Heindl 2.17, 3) Matyáš Dalecký 2.11, 4) David Šutera 2.08, 7) Petr Pícha 2.02, 8) Lukáš Kozárek 2.02; W HJ: 2) Denisa Majerová 1.73.

7 January, Chemnitz, GER, Indoor: 60: 1) Štěpán Hampl 6.89, Heat 1: 1) Štěpán Hampl 6.94; W 60: 2) Zuzana Hejnová 7.71, Heat 5: 1) Zuzana Hejnová 7.64; 60H: 2) Zuzana Hejnová 8.33, Heat 1: 2) Zuzana Hejnová 8.44.

7 January, Ostrava, CZE, Indoor: 60H: 1) Martin Pokorný 8.27, Heat 1: 1) Martin Pokorný 8.24; HJ: 1) Martin Odstrčil 2.04; PV: 1) Jakub Böhm 4.65; LJ: 1) Jakub Bystroň 7.22; TJ: 1) Vilém Stráský 14.50; W 60: 1) Lucie Domská 7.73, Heat 1: 1) Lucie Domská 7.75; 200: 1) Alena Symerská 24.89; 400: 1) Kateřina Hálová 56.34; 1500: 1) Simona Vrzalová 4:19.32; SP: 1) Gabriela Pallová 13.55, 2) Romana Grómanová 13.13;  U20 60H100: 1) Erik Jelínek 8.20, Heat 1: 1) Erik Jelínek 8.19; W U20 HJ: 1) Bára Sajdoková 1.73;  U18 60H91.4: 1) Adam Groda 8.45; SP5: 1) Jakub Héža 17.54; W U18 400: 1) Barbora Malíková 56.36; SP3: 1) Denisa Přečková 14.23.


6 January, Lawrence KS, USA, Indoor: 60H Heat 3: 3) Michal Říha 8.38.


4 January, Jablonec, CZE, Indoor: W 60: 1) Anna Šuhájková 7.80


zdroj informací :

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář