Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČEPS otevírá dětem cestu ke sportu

5. 8. 2016

ČEPS otevírá dětem cestu ke sportu

Společnost ČEPS provozuje, rozvíjí a udržuje elektroenergetickou přenosovou soustavu ČR, tedy vedení nejvyššího napětí 400 a 220 tisíc voltů. Provozovatel přenosové sítě elektřinu ani nevyrábí, ani ji nedodává konečným spotřebitelům, přesto na bezchybném fungování závisí dostupnost elektřiny pro firmy i domácnosti. Elektroenergetická přenosová síť napájí distribuční soustavy, které elektřinu rozvádějí dál ke spotřebitelům. Vedle přenosu elektřiny zajišťuje ČEPS také potřebnou rovnováhu mezi výrobou a spotřebou elektrické energie, a to v každém okamžiku.

Společnost ČEPS se aktivně hlásí ke svému dílu odpovědnosti za podobu prostředí, v němž působí. Podporuje a financuje proto aktivity, které toto prostředí kultivují a které spojují lidi a odstraňují bariéry. Prostřednictvím dárcovského a sponzoringového programu se zaměřuje zejména na sport dětí a mládeže. Je partnerem nejen Českého olympijského výboru, ale i několika dalších, velkých sportovních svazů (např. fotbalového, volejbalového či basketbalového).

ceps_jump_op_rio_lipno.jpg

PROGRAM SPOLEČNOSTI ČEPS V RÁMCI OLYMPIJSKÉHO PARKU RIO-LIPNO

Překonejte strach z výšek s ČEPS JUMP

Poprvé v České republice a díky společnosti ČEPS mohou návštěvníci Olympijského parku Rio-Lipno zakusit pocit volného pádu. ČEPS JUMP je polštář o rozměrech 10 x 10 metrů a výšce 3 metry. Skákat lze ze speciální věže, a to buď z výšky 6 metrů, nebo pro odvážnější z 10 metrů. Taková výška odpovídá zhruba skoku ze třetího patra domu. Díky ČEPS JUMP ale s bezpečným a měkkým dopadem.


Bagjump je obrovský gumový polštář napuštěný vzduchem. Používá se jako spolehlivý prostor pro dopad například při tréninku skoků na snowboardu, na kole, při akrobatickém lyžování a pro řadu dalších, zejména extrémních sportů. Je zkonstruovaný tak, aby dokázal perfektně absorbovat dopadovou energii. Proto se na něj dá skákat až z těžko uvěřitelné výšky 60 metrů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář