Jdi na obsah Jdi na menu
 


Palečkova skluzavka bude od soboty součástí OH parku Rio Lipno


Česká spořitelna a její rodina Palečků ve spolupráci s Českým olympijským výborem přiváží na Lipno nejdelší skluzavku v České republice. Palečkova skluzavka bude slavnostně otevřena na sjezdovce skiareálu Lipno v sobotu ráno za účasti olympioniků Evy Samkové,Kateřiny Neumannové, Romana Šebrleho, Tomáše Krause, Jana Jindry a dalších.

Olympiáda je pro fanoušky vždy výjimečným zážitkem. Stejně tak by měla být výjimečná i jízda na 150m dlouhé skluzavce. „Česká spořitelna odměňuje všechny fanoušky, kteří jsou připraveni aktivně držet palce našim olympionikům v Riu. Skluzavka a Palečkova zóna mají za cíl propojit fandění, emoce a zážitky spojené s olympiádou, což je hlavní cíl naší olympijské kampaně Držíme palečky,“ říká Lenka Bogrová, manažerka sponzoringu České spořitelny.


foto_paleckova-skluzavka.jpg

 


Palečkova skluzavka bude otevřena v sobotu 6. srpna v 10.00 hodin ve Skiareálu Lipno mini-­krosovým závodem osobností, kterého se zúčastní skikrosař Tomáš Kraus, snowboardista Michal Novotný a tyčkař Štěpán Janáček. Mezi olympioniky pak nebudou chybět Eva Samková, Kateřina Neumannová, Roman Šebrle a Jan Jindra, kteří by měli závod slavnostně odstartovat.

„Po ceremonii bude Palečkova skluzavka otevřena široké veřejnosti až do 21. srpna, denně od 10 – 18hodin. Dva večery v týdnu pak bude v provozu za umělého osvětlení. Děti budou mít ve vybraných hodinách dopoledne a odpoledne vstup zdarma stejně tak budeme slavit ve vybraných hodinách bezplatnou jízdou každou zlatou medaili, kterou česká výprava v Riu získá,“ upřesňuje Lenka Bogrová a dodává, že každý fanoušek, který se jakýmkoliv způsobem zapojí do olympijského projektu České spořitelny Držíme palečky, bude za svou podporu olympionikům odměněn jízdou na Palečkově skluzavce.

„Stačí se v naší fanzóně na Lipně například prokázat staženou aplikací Držíme palečky nebo sdílet na svém profilu na sociálních sítích fandící selfie s hashtagem #drzimepalecky nebo uspět při některé z dalších aktivit v rámci naší fanouškovské zóny,“ dodává Lenka Bogrová.

Jedním z doprovodných lákadel Palečkovy skluzavky pak bude speciální časomíra, která změří každou jízdu a automatická fotopast zaznamenávající fanoušky, kteří Palečkovu skluzavku vyzkouší. Fotografie pak budou k nalezení v galerii na www.drzimepalecky.cz a návštěvníci si je budou moci uveřejňovat na sociálních sítích.

Česká spořitelna, jako hrdý partner Českého olympijského týmu, se rozhodla podpořit spojení mezi fanoušky a sportovci formou projektu „Držíme palečky“. Olympionici v něm prostřednictvím emotivního videa, které se stalo hitem sociálních sítí, vyzvali český národ k podpoře. Hlavními ambasadory klipu jsou Zuzana Hejnová, Barbora Špotáková, Mirka Knapková, Jaroslav Kulhavý a Jiří Prskavec. K jejich výzvě se v průběhu tří týdnů připojila řada olympioniků, kteří se chystají v Riu bojovat o medaile. Veřejnost v čele se slavnými sportovci a dalšími osobnostmi začali v těchto dnech vyjadřovat podporu českým reprezentantům a výzvu prostřednictvím vzkazů na sociálních sítích přijímají. Je na místě věřit, že také na Lipně strhnou Palečkovi širokou veřejnost

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář