Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZOH Soči 2014 - výsledky českých sportovců

2. 3. 2014

  

Výsledky českých sportovců na ZOH 2014 

 

samkova-a--vitkova-na--krtu-knihy.jpg

 

Výsledky k 16.2.2014 - ZOH Soči - PDF

Sportovec
disciplína
výsledek
umístění

sa.jpg

Martina Sáblíková

zlato-medaile.jpg

rychlobruslení

 5 000 m 1.

Eva Samková

zlato-samice.jpg

zlato-medaile.jpg

snowboard

cross

1.

soukaloba.jpg

Gabriela Soukalová

stribro-medaile.jpg

12,5 km hromadný start

biatlon

2.

sa.jpg

Martina Sáblíková

 

stribro-medaile.jpg

 

rychlobruslení

3000 m
4:01.95
2.

 ondrej-moravec_denik-1024.jpg

Ondrej MORAVEC

 

stribro-medaile.jpg

biatlon

stíhací závod

34:02.7

2.

 

biatlon-st.jpg

Štafeta

 

stribro-medaile.jpg

biatlon

smíšená štafeta 2.

ondrej-moravec_denik-1024.jpg

Ondrej MORAVEC

bronz-medaile.jpg

biatlon

závod s hromadným

startem

3.

2034231-168x210.jpg.png

 Jaroslav SOUKUP

 

bronz-medaile.jpg

 

biatlon

Sprint 10 km

24:39.2

3.
  Česká republika  celkové výsledky 15.místo
Pavel Churavý závod sdružený 10 km + skok NH 23.místo
Pavel Churavý závod sdružený 10 km + skok LH 32.místo
Tomáš Slavík závod sdružený 10 km + skok NH 25.místo
Tomáš Slavík závod sdružený 10 km + skok LH 29.místo
Tomas PORTYK závod sdružený 10 km + skok NH  32.místo
Tomas PORTYK závod sdružený 10 km + skok LH 25.místo
Miroslav Dvořák závod sdružený 10 km + skok NH  29.místo
Miroslav Dvořák závod sdružený 10 km + skok LH 11.místo
CZE - družstvo závod sdružený štafeta 5.místo
Sarka PANCOCHOVA akrobatické lyžování  U-Rampa 10.místo
Marek SKALA akrobatické lyžování Slope style 26.místo
Ester Ledecká snowboard slalom 7.místo
Ester Ledecká snowboard paralérní slalom 6.místo
Tomas KRAUS akrobatické lyžování ski cross 18.místo
Nikol KUCEROVA akrobatické lyžování ski cross  24.místo
Andrea ZEMANOVA akrobatické lyžování ski cross 21.místo
Lukas BROZ
Antonin BROZ
sáně závod dvojic 13.místo
 
sáně

závod družstev

2:49.805 +4.156

9.místo
 
dvojbob dvojbob 24.místo
čtyřjbob   16.místo

Tereza Václavíková

Jízda v boulích 20.místo v kvalifikaci 27.místo
Nikola SUDOVA Jízda v boulích 86.25 9.místo
Sarka PANCOCHOVA Slopestyle   5.místo
Marek Skála Slopestyle   26.místo
Emil NOVAK snowboard cross konec v osmifinále 25.místo
David BAKES snowboard cross konec v osmifinále 25.místo
Eva Vrabcová Nývltová Běh na lyžích skiatlon
11.místo
Eva Vrabcová Nývltová Běh na lyžích 10 km 21.místo
Eva Vrabcová Nývltová Běh na lyžích 30 km 5.místo
Petra NOVAKOVA Běh na lyžích skiatlon
36.místo
Petra NOVAKOVA Běh na lyžích 30 km 37.místo
Klara Moravcová Běh na lyžích 10 km 48.místo
Klara Moravcová Běh na lyžích 30 km 45.místo
Karolina GROHOVA Běh na lyžích sprint - 2:41.75 +9.68 38.místo
Petra NOVAKOVA Běh na lyžích sprint - 2:39.44 +7.37 24.místo
Česká republika Běh na lyžích štafeta 4x5 km 10.místo
Roman KOUDELKA Skoky na lyžích
závod na středním můstku 16.místo
Roman KOUDELKA Skoky na lyžích závod na velkém můstku 19.místo
Lukas HLAVA Skoky na lyžích závod na středním můstku 46.místo
Jakub JANDA Skoky na lyžích závod na středním můstku 19.místo
Jakub JANDA Skoky na lyžích závod na velkém můstku 27.místo
Jan MATURA Skoky na lyžích závod na středním můstku 23.místo
Jan MATURA Skoky na lyžích závod na velkém můstku 18.místo
Antonin HAJEK Skoky na lyžích závod na velkém můstku 28.místo
Ondrej HYMAN sáně po 4. jízdách - 25.místo
 Vendula KOTENOVA sáně  3:26.675 +6.907 24.místo
Ondrej MORAVEC biatlon Sprint 10 km
8.místo
Ondrej MORAVEC  biatlon

20 km 

18.místo
Michal SLESINGR biatlon Sprint 10 km 31.místo
Michal SLESINGR  biatlon 20 km 57.místo
Michal SLESINGR biatlon stíhací závod 12,5 km  DNS
Michal KRCMAR  biatlon 20 km   61.místo
Tomas KRUPCIK biatlon Sprint 10 km 75.místo
Jaroslav SOUKUP biatlon stíhací závod 12,5 km  20.místo
Jaroslav SOUKUP biatlon  20 km 17.místo
Česká republika biatlon štafeta 7,5 km 11.místo 
Gabriela SOUKALOVA
biatlon 7,5 km sprint 29. místo
Gabriela SOUKALOVA biatlon  stíhací závod 10 km  4.místo
Gabriela SOUKALOVA biatlon  15 km 4.místo
Jitka LANDOVA biatlon 7,5 km sprint 50.místo
Jitka LANDOVA biatlon stíhací závod 10 km 52.místo
 Jitka LANDOVA  biatlon  15 km  64.místo
Eva PUSKARCIKOVA biatlon 7,5 km sprint 45.místo
Eva PUSKARCIKOVA biatlon stíhací závod 10 km 42.místo
Eva PUSKARCIKOVA biatlon  15 km  21.místo
Veronika VITKOVA biatlon 7,5 km sprint 16. místo
Veronika VITKOVA biatlon stíhací závod 10 km 21.místo
Veronika VITKOVA biatlon  15 km  6.místo
Veronika VITKOVA biatlon 12,5 km hromadný start 9.místo
Česká reprezentace biatlon štafeta ženy 4.místo
Karolina ERBANOVA rychlobruslení 500 m  10.místo
Karolina ERBANOVA rychlobruslení 1 000 m  10.místo
Martin JAKS Běh na lyžích Skiatlon
1:10:52.1
28. místo
Petr NOVAK Běh na lyžích Skiatlon
1:11:28.5
36. místo
Jiri MAGAL Běh na lyžích Skiatlon
1:12:49.5
44. místo
Ales RAZYM Běh na lyžích Sprint - 3:43.24 +14.89 49.místo 
Dusan KOZISEK Běh na lyžích Sprint - 3:40.56 +12.21 41.místo
Lukas BAUER Běh na lyžích 15 km - 39:28.6 +58.9 5.místo
Česká reprezentace Běh na lyžích štafeta 4x10 km 8.místo
Česká reprezentace Běh na lyžích štafeta sprnt dvojic 9.místo
Ondrej BANK Sjezd 2:08.24 +2.01 20. místo
Ondrej BANK alpské lyžování - super kombinace   7.místo
Ondrej BANK Super - G   9.místo
Ondrej BANK obří slalom obří slalom 5.místo
Ondrej BANK slalom   DNS
Krystof KRYZL slalom   DNF
Krystof KRYZL Super - G   DNF
Krystof KRYZL alpské lyžování - super kombinace   19.místo
Filip TREJBAL slalom   DNF
Martin VRABLIK Sjezd 2:11.73 +5.50 35.místo
 Martin VRABLIK  alpské lyžování - super kombinace    16.místo
 Martin VRABLIK Super - G   34.místo
 Šárka Strachová Alpská Kombinace

kombinační sjezd + slalom

9.místo
 Šárka Strachová  Gigant slalom   DNF
 Šárka Strachová slalom   10.místo
Klara KRIZOVA Alpská Kombinace

kombinační sjezd + slalom

20.místo
Klara KRIZOVA Alpské lyžování Alpské lyžování 17.místo
Klara KRIZOVA Alpské lyžování sjezd 21.místo
Klara KRIZOVA Alpské lyžování Super G 20.místo
Katerina PAULATHOVA Alpské lyžování Alpské lyžování  25.místo
Katerina PAULATHOVA  Gigant slalom  v 1.kole DNF
Martina DUBOVSKA  Gigant slalom v 1.kole DNF
Martina DUBOVSKA slalom   22.místo
Vojtech LOUDIN rychlostní bruslení 1500 m - 2:14.906  26.místo
Michal BREZINA krasobruslení 233.62 10.místo 
Tomas VERNER krasobruslení 232.99 11.místo
Elizaveta UKOLOVA krasobruslení 136.42 22.místo




 Český hokejový tým

63511_180015322026384_316471_n.jpg 

 

Skupina C:
ČESKO ŠVÉDSKO 12.2.
ČESKO LOTYŠSKO 14.2.
ČESKO ŠVÝCARSKO

15.2.

Výsledky
ČR SWE  2:4
ČR LAT 4:2
ČR SUI  0:1



  


Konečné výsledky ZOH Soči 2014 - PDF


 

biatlon-vysledky.jpg

severskakom.jpg

skokylz.jpg

 

lyzez.jpg

 

 

Fortuna rozdá 1,5 milionu a každý den smartphone – naskočte do hry!

Fortuna pro všechny stávající i nové sázkaře připravila se startem ZOH v Soči speciální soutěž o bank 1,5 milionu korun. Stačí pravidelně každý den od 8. do 28 února šampionátu vsadit alespoň jeden tiket za 100 korun a podíl na jackpotu je váš, navíc každý den během akce obdrží jeden ze sázkařů smartphone.

Více informací ke hře o 1,5 milion naleznete ZDE.  

Pokud se chcete do soutěže zapojit, ale nemáte ještě u Fortuny účet, využijte speciální nabídku 100 korun na ruku pro všechny nováčky.

Jak vysoká vaše výhra ve výsledku bude, záleží jen na tom, kolik dalších pravidelných sázkařů se do akce zapojí. Klidně můžete být jediní, ale i kdyby podmínky splnilo třeba 10 tisíc dalších, minimálně 200 korun vám Fortuna garantuje. Jestli sázky uzavíráte raději na pobočkách, internetu nebo přes

mobil přitom nehraje roli. Je jedno, jaký bude na tiketech kurs nebo zda budou výherní.  Tak nezapomeňte, začínáme již v sobotu 8. února, do soutěže se přihlásíte automaticky sázkou uzavřenou v první den akce.


Výsledky a časový program hledej pod každým sportem

7.2.- 23.2.2014  

 

Náhledy fotografií ze složky ZOH Soči 2014

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář